0

Seedify & Rivalz Network (RIVALZ) Airdrop Fırsatı

Toplam 2,500 dolar değerinde RIVALZ coin, çekilişle 25 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Airdrop bitiş tarihi : 25 Nisan 2024

Binance smart chain (BEP20) cüzdan kodu istemekte, metamask cüzdan kodunu kullanabilirsiniz.

Rivalz Network (RIVALZ) coin airdrop’una gleam üzerinden katılım yapabilirsiniz.

Seedify & Rivalz Network (RIVALZ)çekiliş linki için tıklayınız. | Referans kazanç yoktur.

Ayrıca galxe üzerinden airdrop’u mevcut, aşağıdaki linklerden katılım yapabilirsiniz.

Seedify & Rivalz Network (RIVALZ) galxe linki için tıklayınız.

Rivalz Network (RIVALZ) Coin Nedir?

Rivalz, AI Veri Kanıtlamanın geleceğini inşa eden ve modüler bir AI uygulama ekosistemini mümkün kılan, AI odaklı bir DePIN RollApp’ı tanıtıyor. $RIZ, ekosistemimizin yerel token’ı olacak, işlem ücretleri için kullanılacak ve Rivalz’in yanı sıra düğüm altyapımızı, veriden para kazanmamızı ve AI uygulamalarımızı güçlendirmek için kullanılacak. Rivalz Network, Dymension tarafından desteklenen, Celestia DA teknolojisine sahip ve EVM’yi temel alan ilk DePIN RollApp olacaktır.

Yapay Zeka Verilerinin geleceğinin ağırlıklı olarak veri kaynağına odaklanacağına inanıyoruz; bu, ideal Yapay Zeka Veri Piyasasını oluşturmanın, yapay zeka uygulamalarını ve çeşitli Yapay Zeka Aracıları ekosistemini etkinleştirmenin temelini oluşturacaktır.

Seedify (SFUND) Coin Nedir?

Seedify Fund proje geliştiricilerine finansman, topluluk, ortaklık oluşturma ve projenin geleceğine danışmanlık etme gibi temel birçok desteği sunuyor. Bu sebeple platform, birçok altcoin projesi için kuluçka merkezi olarak görülüyor.

Üstelik SFUND, NFT ve giderek gelişen GameFi alanında da varlık gösteriyor. Seedify, ilk oyun arzı yani Initial Game Offering (IGO) sağlayarak blockchain oyunlarının sermaye toplamasına da katkı sağlıyor. IGO sayesinde katılımcılar bir yandan oyunun erken geliştirme aşamalarını desteklerken diğer yandan oyun içi token varlıklarına da erişim sağlıyor. SFUND 9 katmanlı bir tahsis mekanizması sunarak, yatırımcılar için çeşitli kazanç imkanlarının önünü açıyor. Bu katmanlar arasında garantili tahsisten çekiliş usulü tahsise kadar çeşitli seçenekler bulunuyor.

Toplam Arzı : 100,000,000 adettir.

SFUND coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için Güncel Airdroplarsayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar