0

Gate io & CRH & DSYNC & RTF Airdrop Fırsatı

Toplam 6,000 dolar değerinde CRH coin + DSYNC coin + RTF coin, çekilişle 120 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 25 Nisan 2024

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için gate borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan üye olabilirsiniz.

Gate io airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Gate io & Crypto Hunters (CRH) gleam linki için tıklayınız.

Gate io & Destra Network (DSYNC) gleam linki için tıklayınız.

Gate io & Ready to Fight (RTF) gleam linki için tıklayınız.

Not: Airdrop’a katılabilmek için herhangi bir coin de minimum 100 dolarlık hacim yapmalısınız.

Crypto Hunters (CRH) Coin Nedir?

Crypto Hunters, eğlence ve oyun kavramlarını kripto para birimleri hakkında eğitim heyecanıyla birleştiren kapsamlı bir dijital ekosistem olmayı, bir piyasa lideri haline gelmeyi, hızla büyüyen bu sektöre yenilik getirmeyi ve ana akım piyasaya uyum sağlamayı amaçlamaktadır.

Crypto Hunters, MEXC’de kullanımınıza sunulmuştur. MEXC, tokeni doğrudan platformumuzda satın alma, tutma, transfer ve stake etme kolaylığı sağlar.

Toplam Arzı : 1,000,000,000 adettir.

CRH coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Destra Network (DSYNC) Coin Nedir?

DSync, merkezi olmayan bulut çözümünü ve GPU ağını karşılıklı yarar sağlayan bir düzenlemeyle kusursuz bir şekilde harmanlayarak geleneksel web3 sahnesini dönüştürüyor. Bu uyumlu etkileşim, yapay zeka hesaplamasını en yüksek verimliliğe kadar optimize eder. Tek bir varlık olarak birleştirilen tüm bu unsurlar, Destra Ağına güç sağlamak için birleşiyor.

DSync, geleneksel konum tabanlı adreslemeden içerik tabanlı adreslemeye geçiş yaparak veri depolama ve almada devrim yaratıyor. Dağıtılmış ağımız, merkezi sunuculara bağlı riskleri azaltırken veri kalıcılığını ve dağıtımını garanti eder. Bu, Gezegenler Arası Dosya Sistemi (IPFS), ENS, Destra Nodes ve Destra’nın Merkezi Olmayan DNS’si gibi en son teknolojilerin kullanılmasıyla elde edilir.

Toplam Arzı : 1,000,000,000 adettir.

DSYNC coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Ready to Fight (RTF) Coin Nedir?

Finans, oyun ve varlık yönetiminin yanı sıra hibrit bir DEFI protokolüdür Hibrit yaklaşım, çiftçilik katılımcılarına düzenli ödüllerin verilmesidir, bu bizim enflasyonist yaklaşımımızı oluştururken, her Txn’de %1’lik yanma deflasyonist mekanizmayı tanımlar.

Çiftçiliğin yanı sıra varlık yönetimi ve oyun ortamında kullanılacak oyun ve gerçek kullanım amaçlı NFT’lerimiz de var. RTF ekosisteminin tamamı şunları sağlar:Tarım+ Oyun+ Varlık Yönetimi, NFT’ler tarafından desteklenmektedir. Çiftçiliğin yanı sıra oyun ve varlık yönetimi de ekosisteme temel bir destek sağlıyor.

Toplam Arzı : 1,200,000 adettir.

RTF coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar