0

Gate io & NFE & SPACE & MERL Airdrop Fırsatı

Toplam 6,000 dolar değerinde NFE coin + SPACE coin + MERL coin, çekilişle 120 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 22 Nisan 2024

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için gate borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan üye olabilirsiniz.

Gate io airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Gate io & MicrovisionChain (SPACE) gleam linki için tıklayınız.

Gate io & MerlinChain (MERL) gleam linki için tıklayınız.

Gate io & Edu3Labs (NFE) gleam linki için tıklayınız.

Not: Airdrop’a katılabilmek için herhangi bir coin de minimum 100 dolarlık hacim yapmalısınız.

MerlinChain (MERL) Coin Nedir?

Merlin Chain, ZK-Rollup ağları, merkezi olmayan oracle ağları ve Bitcoin zinciri içindeki dolandırıcılık kanıtları gibi temel bileşenleri birleştirerek Bitcoin için 2. Katman çözümü olarak hizmet eder. Birincil hedefi, Bitcoin Katman 1’in yerel varlıklarını, protokollerini ve uygulama ekosistemini güçlendirmek, devam eden yeniliği kolaylaştırmak ve Katman 2 ağlarındaki varlık potansiyelini en üst düzeye çıkarmaktır.

MERL, Merlin Chain’in yerel tokenıdır ve aşağıdakiler için kullanılır: Bahis: $MERL stake etmek Merlin Chain’in genel güvenliğine katkıda bulunur. Harmanlayıcı Heyeti: $MERL sahipleri, ağın güvenliğini sağlamak üzere kendi harmanlayıcılarını çalıştırmak için varlıklarını harmanlayıcılara devretme veya $MERL hissesini paylaşma seçeneğine sahiptir. Ağ Ücretleri: Merlin L3, işlem ücretlerini ödemek için $MERL kullanma seçeneğine sahiptir. Yerel Likidite ve Teminat: $MERL tokeni Merlin ekosisteminde yerel likidite ve teminat olarak kullanılabilir.

Toplam Arzı : 2,100,000,000 adettir.

MERL coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

MicrovisionChain (SPACE) Coin Nedir?

MVC, sınırsız potansiyele sahip bir UTXO model Katman 1 akıllı sözleşme genel blok zinciridir. Bitcoin’in tıkanıklık sorununu çözmek için oluşturulmuş devrim niteliğinde bir blok zinciri çözümüdür. MVC, merkeziyetsizleşmeyi sürdürürken benzersiz işlem hızı, yüksek eş zamanlılık ile üstel ölçeklenebilirlik, son derece düşük ücretler elde eder. Çapraz zincir merkeziyetsiz kimlik (DID) çözümü ile birleştiğinde MVC, Bitcoin için ideal bir yan zincir olacak, günlük işlemler için Bitcoin’in tüm potansiyelini ortaya çıkaracak ve devasa Web3 uygulamalarının geliştirilmesini sağlayan bitcoin sanal makinesi sağlayacaktır.

MicroVisionChain, MEXC’de kullanımınıza sunulmuştur. MEXC, tokeni doğrudan platformumuzda satın alma, tutma, transfer ve stake etme kolaylığı sağlar. Bu token hakkında daha ayrıntılı bilgi için sizi dijital varlık tanıtım sayfamızı ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Toplam Arzı : 21,000,000 adettir.

SPACE coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Edu3Labs (NFE) Coin Nedir?

Edu3Labs’ta teknolojinin öğrenme şeklimizde devrim yaratma gücüne inanıyoruz. Bu nedenle yapay zekayı kişiselleştirilmiş öğrenme platformumuza entegre ederek her öğrenci için kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimleri yaratmamıza olanak sağladık. Gelişmiş yapay zeka algoritmalarımızla bir öğrencinin güçlü ve zayıf yönlerini belirleyebilir, öğrenme materyalini özel ihtiyaçlarına göre uyarlayabilir ve gerçek zamanlı geri bildirim ve destek sağlayabiliriz. Sanal özel ders asistanlarından otomatik not verme sistemlerine kadar eğitimi geliştirmek için yapay zekayı kullanmanın yeni yollarını sürekli olarak araştırıyoruz. Misyonumuz, öğrenmeyi herkes için daha erişilebilir, verimli ve etkili hale getirmek için en son teknolojiyi kullanmaktır.

Toplam Arzı : 900,000,000 adettir.

NFE coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar