0

Gate io & Chickencoin & OrdinalsBot & Electroneum Airdrop Fırsatı

Toplam 6,000 dolar değerinde ETN coin + CHKN coin + TRIO coin, çekilişle 120 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 14 Nisan 2024

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için gate borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan üye olabilirsiniz.

Gate io airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Gate io & Chickencoin (CHKN) gleam linki için tıklayınız.

Gate io & OrdinalsBot (TRIO) gleam linki için tıklayınız.

Gate io & Electroneum (ETN) gleam linki için tıklayınız.

Not: Airdrop’a katılabilmek için herhangi bir coin de minimum 100 dolarlık hacim yapmalısınız.

Chickencoin (CHKN) Coin Nedir?

Chickencoin (CHKN) bir memecoin’dir. Bu, genellikle internet şakaları ve mizahına dayanan bir kripto para birimidir. Chickencoin, Pepecoin isimli başka bir memecoin’den türetilmiştir.

Meme coinleri, internet meme’lerinden ve güncel olaylardan ilham alan ve influencerlar tarafından desteklenmesi ile ön plana çıkmıştır. Meme coinlerini “meme” haline getiren faktörler internet meme’leri, güncel olaylar ve çevrimiçi topluluklar, influencer’lardır. Örnek olarak Elon Musk, Dogecoin’i desteklemesi ile, Shibu Inu (SHIB) ve Safemoon (SAFEMOON) meme coinler olarak popüler olmuştur.

Toplam Arzı : 69,000,000,000,000 adettir.

CHKN coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

OrdinalsBot (TRIO) Coin Nedir?

OrdinalsBot, kullanıcılara verileri, medyayı ve karmaşık dijital varlıkları doğrudan satoshi‘ye yazma yetkisi veren, Bitcoin’i merkezi olmayan uygulamalardan ve değişmez zincir içi kayıtlardan oluşan gelişen bir ekosisteme dönüştüren öncü bir platformdur.

Bitcoin Ordinals ekosistemindeki ilk otomatik kayıt hizmeti olan OrdinalsBot, 110.000’den fazla cüzdana hizmet verdi ve Bitcoin tarihindeki en büyük ve en ünlü darphanelerden bazılarını kolaylaştırdı. Erişilebilirliğe ve kullanıcı deneyimine güçlü bir şekilde odaklanan OrdinalsBot, Bitcoin’in ortaya çıkan veri ekonomisinin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için gerekli araçları ve altyapıyı sağlar.

Toplam Arzı : 5,000,000,000 adettir.

TRIO coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Electroneum (ETN) Coin Nedir?

Electroneum (ETN), yerel sistemi üzerinden anlık işlemlere olanak tanıyan ve çok sayıda kullanıcıya sahip, mobil odaklı bir kripto para birimidir. Gerçek dünyaya entegre edilmiş Electroneum ekosistemiyle platformu 190’den fazla ülkede kullanmak mümkündür. Ek olarak Electroneum, dijital Pound uygulamasına yardımcı olan, kar amacı gütmeyen Digital Pound Foundation’un kurucu üyesidir.

Dijital ödeme kullanmayan, banka kullanmayan ve erişimi de olmayan bir milyardan fazla insan bulunmaktadır. Bu kişiler Visa, Mastercard, Paypal ve Apple Pay kullanmamaktadır veya kullanamamaktadır. Electroneum ise burada devreye girmektedir. Platform, her gün dünyanın dört bir yanındaki insanları fiziksel olarak bir mağazada yada çevrimci olarak mal ve hizmetler için ödeme yapmasına yardımcı olmaktadır.

Ek olarak platform, AnyTask isimli “freelance” pazaryerine sahiptir. Gelişmekte olan ekosistemlerdeki milyonlarca banka erişimi olmayan insana küresel dijital ekonimiye katılma fırsatı sunulmaktadır. AnyTask, banka hesabına olmadan ve satış ücreti ödenmeden küresel dijital ekonomiye erişim sağlayan ilk serbest (freelance) platformdur.

Toplam Arzı : 21,000,000,000adettir.

ETN coin projesini buradan inceleyebilirsini

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar