0

Gate io & VIZ & TRUF & MPT Airdrop Fırsatı

Toplam 6,000 dolar değerinde VIZ coin + MPT coin + TRUF coin, çekilişle 120 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 11 Nisan 2024

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için gate borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan üye olabilirsiniz.

Gate io airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Gate io & VIM (VIZ) gleam linki için tıklayınız.

Gate io & TruFlation (TRUF)) gleam linki için tıklayınız.

Gate io & Miracle Play(MPT) gleam linki için tıklayınız.

Not: Airdrop’a katılabilmek için herhangi bir coin de minimum 100 dolarlık hacim yapmalısınız.

VIM (VIZ) Coin Nedir?

VIM, ekosistem katılımcılarının Vanter ile dijital dünyada faaliyet gösteren yaratıcıları desteklemesine ve ödüller kazanmasına olanak tanıyan bir Quest to Earn ekosistemidir. VIM, sanal dünyayı gerçek ekonomik faaliyetlere bağlayan ilk blockchain ekosistemidir. Kullanıcılar kendi Vanter’leri aracılığıyla yaratıcılar için gezinebilir ve görevler gerçekleştirebilir. Ekosistem genişledikçe VIM, oyunları, e-ticareti, performansları ve sosyal medyayı kapsayan bir blockchain ekosistemine bağlı bir proje olmayı hedefliyor.

Toplam Arzı : 5,000,000,000 adettir.

VIZ coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

TruFlation (TRUF) Coin Nedir?

Coinbase ve Chainlink tarafından desteklenen Truflation, bağımsız, şeffaf ve gerçek zamanlı finansal verileriyle Gerçek Dünya Varlıklarının tokenizasyonunu güçlendiren, ekonomik gerçeğe yönelik lider bir DRP’dir (kesin referans noktası protokolü). 13 milyondan fazla öğeyi takip eden Truflation’ın sansüre dayanıklı ve erişilebilir veri dizinleri,

DeFi ekonomisinde sistemik ilerlemeler sağlamak için gerekli veri altyapısını sağlayarak DEX’ler gibi dApp’lerin sınırsız pazarlar açmasını sağlar. Portakal suyu ve uranyum fiyatlarına ilişkin spekülasyonlardan BTC cinsinden petrol, gaz ve mısır fiyatlarına kadar Truflation, Web3 dünyasında çok çeşitli finansal piyasaların ve araçların kilidini açmanın anahtarını sağlıyor.

Toplam Arzı : 1,000,000,000 adettir.

TRUF coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Miracle Play (MPT) Coin Nedir?

Miracle Play, kullanıcıların tercih ettikleri blockchain ağında çeşitli turnuvalara ev sahipliği yapmalarına ve katılmalarına olanak tanıyan, blockchain tabanlı bir e-spor çevrimiçi turnuva platformudur. Miracle Play, katılımcılar, oyun geliştiricileri ve sponsorlar dahil tüm paydaşların birbirleriyle etkileşime girebileceği şeffaf bir ortam sağlar. İşlemleri otomatikleştirmek, anlaşmalara varmak ve kuralları uygulamak için akıllı sözleşmelerden yararlanır.

Miracle Play, PC, mobil, konsol ve P2E oyunları gibi tür ve platformdan bağımsız olarak meta veri API’si aracılığıyla blockchain ile entegre olarak şeffaf ve adil bir şekilde çalışır. Katılımcılar rekabet yoluyla ödüller kazanabilirler. MIracle Play yarışmaları aracılığıyla kazanılan ödüller, blockchain ağı üzerindeki akıllı sözleşmeler yoluyla otomatik olarak dağıtılır. Oyun için seçilen blockchain ağına bağlı olarak katılımcılar çeşitli ödüller kazanabilirler.

Toplam Arzı : 3,000,000,000 adettir.

MPT coin projesini buradan inceleyebilirsini

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar