0

MEXC & Mixin (XIN)Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 2.8 XIN coin, çekilişle 40 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 29 Mart 2024

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

MEXC & Mixin (XIN) çekilişi için tıklayınız.

Quiz Cevabı : open

Mixin (XIN) Coin Nedir?

Mixin Network, blok zincirine hız ve ölçeklenebilirlik getirmek için açık kaynaklı, yıldırım hızında ve merkeziyetsiz bir Web3 platformudur. Mixin, blok zincirlerinin milyonlarca TPS, saniyenin altında nihai onay, sıfır işlem ücreti, gelişmiş gizlilik ve sınırsız genişletilebilirlik kazanmasını sağlar.

Mixin Network, 25 tam düğüme sahip bir PoS ağıdır. Bir cüzdan çözümü olarak şu anda Bitcoin, Ethereum, Ripple, Polkadot vb. dahil olmak üzere 14 halka açık blok zincirini desteklemektedir. Mixin ayrıca AMM, toplu alım satım, Borsa platformlarında bekleyen emirler, tarafsız sabit para birimi vb. işlevlere sahip tam özellikli bir finansal platformdur. Mixin Network, kullanıcılara merkeziyetsiz bir platform sağlamaya adanmıştır.

Mixin Network, Mixin kullanıcıları arasında ücretsiz ve ışık hızında işlemler sağlamaktadır ve ilk dapp olan Mixin Messenger da kullanıcıların çoklu zincir varlıklarını kolayca yönetmelerine yardımcı olabilmektedir.

Toplam Arzı: 1.000.000 adettir.

XIN coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar