0

Gate io & Brett & VOYA & Bowled Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam 6,000 dolar değerinde BRETT coin + VOYA coin + BWLD coin, çekilişle 120 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 28 Mart 2024

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için gate borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan üye olabilirsiniz.

Gate io airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Gate io & Brett (BRETT)) gleam linki için tıklayınız.

Gate io & VOYA (VOYA) gleam linki için tıklayınız.

Gate io & Bowled(BWLD) gleam linki için tıklayınız.

Not: Airdrop’a katılabilmek için herhangi bir coin de minimum 100 dolarlık hacim yapmalısınız.

Brett (BRETT) Coin Nedir?

BRETT Coin, Base Chain’in dikkat çeken kripto para birimlerinden biridir. Pepe’nin en iyi arkadaşı Brett’in adını taşıyan bu coin, Base Chain’in kültürel ikonlarından biri haline gelmiştir. Base Chain ekosistemi hızla genişlemekte ve platform üzerinde birçok projeye ev sahipliği yapmaktadır. Brett, bu genişleyen ekosistem içinde kendine sağlam bir yer edinerek başarılı bir performans sergilemektedir.

Toplam Arzı : 420.69T adettir.

BRETT coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

VOYA (VOYA) Coin Nedir?

VOYA coin, Bitcoin’in üzerine inşa edilmiş bir Layer 2 protokolü olan Merlin Chain üzerinde çalışan merkeziyetsiz bir borsa (DEX) platformudur. Kısacası, merkeziyetsiz finans (DeFi) ekosisteminde merkezi borsalara (CEX) benzer bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır.

  • Bitcoin ekosisteminin güvenilirliği: Bitcoin’in güvenliğine dayanarak, kullanıcıların varlıklarını güvenle takas edebilecekleri ve yönetebilecekleri bir ortam sağlamayı amaçlar.
  • Merlin EVM’nin esnekliği: Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile uyumlu olması, geliştiricilerin kolayca yeni tokenlar ve uygulamalar oluşturmasına olanak tanır.
  • Ticaret verimliliği: Hızlı ve düşük maliyetli işlemler sağlamayı hedefler.
  • Likidite yönetimi: Kullanıcıların likidite sağlamaları ve bunun karşılığında ödüller kazanmaları için teşvikler sunar.

Bowled(BWLD) Coin Nedir?

: Oyun sektörü genişlese de başarılı oyunların bile raf ömrü kısalıyor. Öte yandan, bir eğlence biçimi olarak spor, zamana direnerek kitleleri ve yüksek etkileşimi başka hiçbir şeye benzemeyen şekilde çekmeye devam ediyor. Spor ve oyun türlerini birleştirmek, yalnızca sporun tutkulu hayran kitlelerini çekmekle kalmayacak, aynı zamanda oyunların ve ürünlerin raf ömrünü de sürdürülebilir bir şekilde uzatacaktır.

Diğer Sporlara Genişleyerek Küresel Erişim: Başlangıçta krikete odaklanan (2,5 milyar küresel izleyici sayısı) Bowled, MMA, futbol, ​​basketbol, ​​F1 ve tenis gibi diğer büyük sporlara da açılmayı ve dünya çapında çeşitli ancak ilgili kitlelere hitap etmeyi hedefliyor. Yetersiz hizmet verilen ve kullanılmayan pazarlar dahil.olmak istemektedir.

BWLD coin projesini buradan inceleyebilirsini

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar