0

Gate io & LOE & PIGCOIN & CATCH & GINUX Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam 8,000 dolar değerinde LOE coin + PIGCOIN coin + CATCH coin + GINUX coin, çekilişle 160 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 1 Nisan 2024

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için gate borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan üye olabilirsiniz.

Gate io airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Gate io & Legends of Elysium (LOE) gleam linki için tıklayınız.

Gate io & Pigcoin (PIGCOIN) gleam linki için tıklayınız.

Gate io & SpaceCatch (CATCH)) gleam linki için tıklayınız.

Gate io & Green Shiba Inu(GINUX) gleam linki için tıklayınız.

Not: Airdrop’a katılabilmek için herhangi bir coin de minimum 100 dolarlık hacim yapmalısınız.

Legends of Elysium (LOE) Coin Nedir?

The Legends of Elysium, NFT varlıkları ve kripto para birimi LOE ile Ethereum Virtual Machine uyumlu blok zinciri ağlarını kullanacak, oynaması ücretsiz bir blok zinciri tabanlı stratejik kart oyunudur. Oyuncular, oyundaki rakiplerinden daha iyi performans göstermek için özel destelerini oluşturur ve oyun tahtasındaki hamlelerini stratejiler. Oyuncular ayrıca farklı ırklardan ve sınıflardan bir kahraman seçmekte özgürler ve bu da oyun tarzlarını şekillendirmelerine izin veriyor.

Toplam Arzı : 200,000,000 adettir.

LOE coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Pigcoin (PIGCOIN) Coin Nedir?

PIG, Binance Akıllı Zincir üzerinde bir dizi etkileyici özelliğe sahip bir belirteçtir. Bu, dolaşımdaki toplam arzı katlanarak büyük miktarlarda azaltan bir Kara Delik tasarımına sahip ilk jetondur. PIG, bunu jetonun likiditesini hızla artıran yenilikçi bir Otomatik Likidite özelliği ile birleştirir. Ve son olarak, PIG, diğer belirteçlerde nadiren görülen bir ölçekte büyük bir ademi merkeziyetçiliğe sahiptir. Bu üçünü bir araya getirin ve bir bütün olarak topluluk dışında herkesin elinden bir güç evi jetonu elde edin.

SpaceCatch (CATCH) Coin Nedir?

SpaceCatch (CATCH) Pixelfield tarafından geliştirilen bir AR GameFi. SpaceCatch, sürükleyici bir oyun evreni oluşturmak için en son AR teknolojisini karmaşık AI ile harmanlıyor. Oyuncular, insan Metaverse’ini uzaylı istilalarından korumakla görevli “Yakalayıcılar” (Catchers) rolünü üstleniyor. Oyuncular mobil cihazlarını kullanarak kendi arka bahçelerindeki AR savaşlarına katılıyor, stratejik olarak uzaylıları yeniyor ve bu süreçte ödüller kazanıyor.

SpaceCatch’in temel özelliklerinden biri, oyuncuların çevresini sürükleyici savaş alanlarına dönüştüren gelişmiş AR teknolojisini uygulaması. Akıllı telefonlarını kullanan oyuncular, gerçek dünya mekanlarını savaş alanı olarak kullanarak uzaylıları yakalamak için bir maceraya atılıyor. Bu yenilikçi yaklaşım sadece oynanışı geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda oyuncuları çevrelerini keşfetmeye ve fiziksel olarak aktif kalmaya da teşvik ediyor.

Toplam Arzı : 100,000,000 adettir.

CATCH coin projesini buradan inceleyebilirsini

Green Shiba Inu (GINUX) Coin Nedir?

Green Shiba Inu (GINUX) kendisini meme ekonomisini bozmayı ve çevreyi korumayı amaçlayan tamamen merkeziyetçi, sıfır emisyonlu ve adil dağıtılmış bir topluluk odaklı token olarak tanımlamaktadır.

Meme coinleri, internet meme’lerinden ve güncel olaylardan ilham alan ve influencerlar tarafından desteklenmesi ile ön plana çıkmıştır. Meme coinlerini “meme” haline getiren faktörler internet meme’leri, güncel olaylar ve çevrimiçi topluluklar, influencer’lardır. Örnek olarak Elon Musk, Dogecoin’i desteklemesi ile, Shibu Inu (SHIB) ve Safemoon (SAFEMOON) meme coinler olarak popüler olmuştur.

Toplam Arzı : 9,239,632,388,671 adettir.

GINUX coin projesini buradan inceleyebilirsini

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar