0

Mexc & Metavault & RichQUACK Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 2,000 dolar, çekilişle 70 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 24 Nisan 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve uid numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Mexc & Metavault DAO gleam linki için tıklayınız.

Mexc & RichQUACK gleam linki için tıklayınız.

Mexc & Twitter özel gleam linki için tıklayınız.

Metavault DAO (MVD) Coin Nedir?

Metavault, Ethereum ağı üzerinde çalışan bir protokoldür ve bu protokol, kullanıcıların merkezi olmayan bir şekilde varlıklarını yönetmelerine, DeFi uygulamalarına erişmelerine ve diğer kullanıcılarla etkileşimde bulunmalarına olanak tanır.

MVD, kullanıcıların Metavault platformunda çeşitli işlemler yaparken ödeme olarak kullanabilecekleri bir token olarak tasarlanmıştır. Bu işlemler arasında likidite sağlama, borç verme ve borç alma işlemleri gibi DeFi işlemleri yer alır. MVD token aynı zamanda, Metavault DAO topluluğu tarafından alınan kararlar için oy vermek için kullanılabilir.

Metavault DAO, kullanıcıların varlıklarını en iyi şekilde yönetebilmeleri için bir dizi araç sunar ve bu nedenle DeFi topluluğu arasında oldukça popüler hale gelmiştir. Ancak, herhangi bir yatırım kararı vermeden önce, riskleri anlamak ve kendi araştırmanızı yapmak önemlidir.

Toplam Arzı: 240.502 adettir.

MVD coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

RichQUACK (QUACK) Coin Nedir?

Rich Quack, aşırı deflasyonist bir Binance Akıllı Zincir meme token’ıdır. QUACK sahibi kullanıcılar, token’oı stake etmeye gerek kalmadan işlem ücretlerinden pay alırlar. Rich Quack, sahiplerine yatırım yaparak, inşa ederek ve elde tutarak para kazanma fırsatı sunar. QUACK ise platformun yerel tokenidir ve platform özelliklerine erişmek için kullanılır.

RichQUACK.com, çok çalışmaya ve katkıda bulunmaya hazır olma ortak hedefi olan bir insan topluluğu oluşturarak bu beklentileri karşılamayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda proje, kullanıcıların her saat, gün, hafta ve ayda ödeme yapan piyangoyu oynayabileceği güvenli bir fırlatma rampası ve bağış toplama platformunun geleceği olmayı hedefliyor.

Toplam Arzı: 100,000,000,000,000,000 adettir.

QUACK coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar