0

Gate io & Treecle & BRN & Bear Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 6,000 dolar, çekilişle 120 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 27 Nisan 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için gate.io borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

Gate.io airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Gleam üzerinden katılım yapılıyor. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı gate.io profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gate io & Treecle (TRCL) çekilişi için tıklayınız.

Gate io & BRN Metaverse (BRN) çekilişi için tıklayınız.

Gate io & Bear Inu (BEAR) çekilişi için tıklayınız.

Eğer gleam sayfası yerine gate io sayfasına yönlendirirse, sayfanın en altından çekilişe katılabilirsiniz.

Not: Çekilişe katılabilmek için minimum 50 dolarlık hacim yapmalısınız.

Bear Inu (BEAR) Coin Nedir?

Bear Inu (BEAR) Coin, son zamanlarda popüler hale gelen bir kripto para birimidir. BEAR token’ı, Binance Smart Chain (BSC) ağında işlem gören bir ERC-20 tokenıdır.

Bear Inu projesi, deflasyonist bir tokenomics modeline sahiptir. Toplam arzı 1 katrilyon BEAR’dir, ancak bunların çoğu yakıldı veya bloke edildi. Kalan tokenlar dağıtılmış durumda ve topluluk tarafından işlem yapılıyor.

BEAR token, bir yatırım aracı olarak görülebilir, ancak yüksek volatilitesi nedeniyle riskli olabilir. Ayrıca, Bear Inu ekibi, kripto para biriminin bir sosyal fayda amacı taşıdığını iddia ediyor ve belirli hayvan koruma kuruluşlarına bağışlar yapıyor.

Toplam Arzı : 1,000,000,000,000,000 adettir.

BEAR coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

BRN Metaverse (BRN) Coin Nedir?

BRN Metaverse, bir NFT (Non-Fungible Token) odaklı bir proje olarak öne çıkıyor. Proje, sanat eserleri, dijital koleksiyonlar ve diğer NFT’lerin oluşturulması, ticareti ve satışı için bir platform sağlamayı hedefliyor. Ayrıca, BRN tokenı, platformda yapılan işlemler için bir ödeme aracı olarak kullanılabilir.

BRN Metaverse projesi, Binance Launchpad’den destek aldı ve büyük bir yatırım fonundan finansman aldı. Proje, NFT’lerin ve sanat eserlerinin giderek artan bir popülerliğe sahip olduğu bir zamanda gelir sağlamayı amaçlamaktadır.

Toplam Arzı : 320,000,000 adettir.

BRN coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Treecle (TRCL) Coin Nedir?

Treecle coin, blockchain kullanıcıları için çeşitli araç hizmetleri sağlayan bir Dapp platformudur. Treecle, blockchain teknolojisi aracılığıyla kullanışlı ve şeffaf elektrikli araç (EV) ve takılabilir hibrit elektrikli araç (PHEV) ile ilgili hizmetler sunmaktadır. Treecle’ın ana şirketi olan Woorim Co., Ltd., forkliftler dahil olmak üzere özel araçlar için parça üretiminde uzmanlaşmış ve hassas mastar fikstürlerinin üretiminden başlayan bir şirkettir.

Treecle, konuma dayalı ödüllü bir topluluk sağlar. Kullanıcılar, konumlarına göre yakındaki sürücü kursları hakkında bilgi paylaşabilir, sürücü ortakları arayabilir ve sürücü kursu boyunca restoranlar ve kafeler hakkında incelemeler ve bilgiler sağlayabilir. TRCL tokenleri, aktif faaliyetler yoluyla topluluğu canlandırmaya katkıda bulunan kullanıcılara bir ödül olarak ödenir. Aynı zamanda, yakın mesafedeki kullanıcıların hızlı bir şekilde araç malzemeleri ticareti yapmasına izin veren bir pazar işlevi de sağlar. Bu pazarda, TRCL tokenları ile Treecle merkezi tarafından satılan araba malzemeleri, benzin biletleri ve araba yıkama biletlerini piyasa fiyatından indirimli olarak satın alınabilir.

Toplam Arzı : 1,000,000,000 adettir.

TRCL coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar