0

Gate io & 3KM & AD & CARAT & GXE Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 7,500 dolar, çekilişle 160 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 24 Nisan 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için gate.io borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

Gate.io airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Gleam üzerinden katılım yapılıyor. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı gate.io profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gate io & PROJECT XENO (GXE) çekilişi için tıklayınız.

Gate io & Alaska Gold Rush (CARAT) çekilişi için tıklayınız.

Gate io & ADreward (AD) çekilişi için tıklayınız.

Gate io & 3 kingdoms multiverse (3KM) çekilişi için tıklayınız.

Gate io & SquidGrow (SQUIDGROW) çekilişi için tıklayınız.

Eğer gleam sayfası yerine gate io sayfasına yönlendirirse, sayfanın en altından çekilişe katılabilirsiniz.

Not: Çekilişe katılabilmek için minimum 50 dolarlık hacim yapmalısınız.

PROJECT XENO (GXE) Coin Nedir?

XENO (GXE) ekosisteminin yönetimini ve karar alınmasını sağlamak için kullanılan bir protokoldür. Bu protokol, GXE sahiplerinin oy kullanarak, protokolün geleceği ve geliştirilmesiyle ilgili kararlar almalarını sağlar. XENO Governance, GXE sahiplerine protokolün yönetimi için tam bir denetim sağlayarak, projenin geleceği hakkında söz sahibi olmalarına olanak tanır. Bu sayede, GXE sahipleri projenin geliştirilmesi, protokolün yeni özelliklerinin eklenmesi, ürün yol haritasının oluşturulması ve diğer önemli kararlar için oy kullanabilirler.

Ayrıca, XENO Governance protokolü, GXE sahiplerinin oy kullanarak, protokolün yönetimine katkıda bulunan kullanıcılara teşvik sağlar. Bu teşvikler, protokolün geliştirilmesine katkıda bulunan kullanıcıların, GXE tokenlerini ödül olarak alabilecekleri şekilde tasarlanmıştır.

Toplam Arzı : 6,000,000,000 adettir.

GXE coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Alaska Gold Rush (CARAT) Coin Nedir?

Alaska Gold Rush, devrim niteliğinde bir Win2Earn oyun içi ekonomisi içeren Red Dead Redemption, Fortnite ve The Witcher’ın bir kombinasyonu olarak tanımlanabilecek bir FPP web3 oyunudur.

Alaska Gold Rush, açık bir dünyaya ve metaverse içinde heyecan verici olay örgüsüne ve maceralara sahip ilk WEB3 yerel oyunudur. Keşfedilmemişleri keşfederken zenginlik elde etmek için Alaska’ya giden ilk cesurlardan biri ol! Alaska Gold Rush’ta gelişen bir oyun içi ekonomi ve oyuncular için uzun süreli teşvikler yaratmak için oyunculardan ve finans uzmanlarından oluşan bir ekip oluşturduk. $CARAT token sürdürülebilirliği, oyunun ayrılmaz bir parçasıdır!

Toplam Arzı : 1,000,000,000 adettir.

CARAT coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

ADreward (AD) Coin Nedir?

ADreward (AD), WEB 3.0 tabanlı bir platformdur ve AD Token, satın alma için bir ödül olarak kullanılır. AD, Reklam ürünleri ve reklam ödüllerini kullanarak çeşitli kullanımları güvence altına almayı planlamaktadır.

AD belirteçleri, reklamları kaydederken kullanılır ve kullanıcılar ve etkileyiciler
reklam ürünlerine katılmak, ödül olarak AD belirteçleri alır. Reklam ürünü satın alanlar, kullanıcı ödülü olarak kullanılan reklamları kaydetmek için ADreward’ın AD Jetonunu kullanabilir. Reklam ürünlerinin alıcıları, ödül olarak kendi ayrı belirteçlerini de kullanabilirler.

Toplam Arzı : 10,000,000,000 adettir.

AD coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

3 kingdoms multiverse (3KM) Coin Nedir?

Three Kingdom’s Multiverse (“3KM”), NFT’ler ve blockchain odaklı, üçlü hikaye tabanlı Kazanmak için Oyna oyunudur. Devasa hikayeler, kahramanlar ve eşyalar toplarken sahneyi temizleyerek jeton ödülleri kazanabilirsiniz. Yaklaşık 370 farklı saldırı, savunma, kurtarma, destek ve büyülü kahraman kombinasyonuyla, kullanıcılar arasında heyecan verici yarışmaların tadını çıkarabilir, her kahraman türü için özel ekipman toplayıp güçlendirebilir ve oyunun tadını çıkarmak için daha güçlü bir takım kombinasyonunu tamamlayabilirsiniz.

Toplam Arzı : 1,000,000,000 adettir.

3KM coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

SquidGrow (SQUIDGROW) Coin Nedir?

SquidGrow, Binance Akıllı Zincirindeki en büyük ve en güvenli yardımcı mem coin olmak için yola çıkmış olup, pazarlama, fayda ve daha fazlasıyla zirveye ulaşana kadar büyümeye devam etmeyi hedeflemektedir. Staking, likidite havuzu stake etme ve halihazırda piyasaya sürülen kamu hizmetleri. Daha fazla yardımcı program gelecek, daha fazlası için burada kalın. Simgenin sahibi bir günlük shib sahibi olduğundan, pazarlama için bağlantılar ve olanaklar sonsuzdur!

SquidGrow, projesinin sahibi Shibtoshi’dir. Shibtoshi bugün hala bir Shiba Inu balinası. İlk olarak 2011 yılında o sırada Bitcoin yatırımcısı olarak kripto alanına girdi ve yıllar içinde bu alanda kayda değer bir figür haline geldi. SquidGrow’u, yatırımcıların birçok güvensiz projeyle ünlü Binance Akıllı Zincirinde para kazanmaları için güvenli bir alan sağlamak amacıyla başlattı.

Toplam Arzı : 1,000,000,000,000,000 adettir.

SQUIDGROW coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar