0

Gate io & Galaxia (GXA) Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 1,000 dolar, çekilişle 50 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 23 Haziran 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için gate.io borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

Gate.io airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Gleam üzerinden katılım yapılıyor. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı gate.io profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gate io GALAXIA (GXA) çekilişi için tıklayınız.

Not: Çekilişe katılabilmek için minimum 50 dolarlık hacim yapmalısınız.

Galaxia (GXA) Coin Nedir?

GALAXIA, çeşitli hizmetler için bir ödül aracı olarak kullanılan kullanıcı merkezli bir yardımcı program belirteci olan GXA’yı kullanarak çevrimiçi ve çevrimdışıyı kapsayan bir ekosistem oluşturmayı amaçlayan bir projedir. Platformun native tokeni GXA olup Klaytn üzerinde oluşturulmuştur.

Birleşik bir platform temelinde, GXA, NFT’lerin alım satım süreçlerini hızlı ve şeffaf bir şekilde uygulayarak ve STO ve DeFi gibi finansal hizmetleri kullanarak sürdürülebilir bir blockchain hizmet platformu ortamı sağlar. GXA, aşağıdaki amaçlar için kullanılan yerel yardımcı bir tokendir:

NFT Platformu MetaGalaxia’da ödeme ve ödül aracı olarak, STO Platformu GALAXIA STO’da ödeme ve ödül aracı olarak, GALAXIA DeFi Platformu’ndaki staking hizmetini kullanarak faiz ödemeleri almak için, Diğer şirketlerle yapılan ortaklıklar aracılığıyla kurulan ‘gıda metaverse’ ve ‘evcil hayvan metaverse’ gibi metaverse projeleri içinde ödeme ve ödül aracı olarak, Galaxia Moneytree’nin çevrimiçi ve çevrimdışı PG tüccarında ödeme yöntemi olarak. Dolaşımda Kaç GALAXIA Tokenı Var? Başlangıçta 10 milyar GALAXIA tokenı yaratılmıştır. Toplam ihraç miktarının %40’ı, GALAXIA projesi için erdemli bir döngü ekosistemi oluşturmak üzere dağıtılacaktır. İlk miktar, token dolaşımının en sorunsuz olduğu platforma ilk dağıtımla dağıtılacak ve dağıtım miktarı her platform için ayrı ayrı belirlenecektir. %20’si, tokenların kullanılabilirliğini güvence altına almak için NFT platformu MetaGalaxia da dahil olmak üzere bağlı hizmetlerin kullanılması durumunda ödül sağlamak için kullanılacaktır. Tokenların geri kalanı, geliştirme ve işletme, iş ortaklıkları, pazarlama vb. için kullanılacaktır.

Toplam Arzı : 10,000,000,000 adettir.

GXA coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar