0

KuCoin & Aleph & TomiNet & Pip Airdrop

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 5,000 dolar, çekilişle 240 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 24 Haziran 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için kucoin borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

Kucoin airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. UID numaranızı Kucoin profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Kucoin airdroplarına gleam üzerinden katılabilirsiniz.

KuCoin & TomiNet (TOMI) gleam linki için tıklayınız.

KuCoin & Pip (PIP) gleam linki için tıklayınız.

KuCoin & Aleph (ALEPH) gleam linki için tıklayınız.

Pip (PIP) Coin Nedir?

PIP, mikro ödemelere odaklanarak büyüyen kripto ekosistemi için yenilikçi çözümler sunan Web3’ün ödeme katmanıdır. PIP’in altyapısı, insanların günlük yaşamlarında kripto para kullanmalarını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Coinbase, Galaxy Digital, CMS gibi üst düzey şirketler tarafından finanse edilen ve Binance Labs tarafından geliştirilen, Şubat 2022’de kullanıma sunulan PIP şu anda dört ödeme hizmeti sunmaktadır: Sosyal ödemeler, Web3 kimliği, Ödeme düğmeleri ve Ödeme bağlantıları.

PIP’in tüm ürünleri, kripto para biriminin açık ve izinsiz doğası üzerine inşa edilmiştir ve herkesin sınırlama olmaksızın küresel olarak para göndermesine ve almasına olanak tanır.

Toplam Arzı : 1,000,000,000 adettir.

PIP coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

TomiNet (TOMI) Coin Nedir?

Tomi gizliliğe önem veren, kendi kendini yönetip finanse edebilen bir internet için Web2 ve Web3 teknolojisinin en iyilerini birleştiren alternatif bir internet ağı çözümüdür. Tomi sayesinde kullanıcılar basit bir tarayıcı ile bu ağı kullanarak internete ve verilere hakim olan büyük kuruluşların kontrolünden kurtulabilir. Tomi, alternatif interneti World Wide Web gibi, kullanımı rahat ve yaygın bir şekilde kullanılabilen zararlı içerikten arındırılmış bir hale getirmeyi amaçlıyor. Bunu yaparken WWW’da bulunmayan konuşma özgürlüğünü sağlar. Tomi’nin sunduğu çözüm, web’in temel çalışan yapı taşlarını kullanır ve bunları, tomiNet’i kullanan kişilerin doğrudan bir demokrasi DAO’su aracılığıyla web’in yöneticileri olmasına izin veren yönetişim, kripto para birimi, kimlik ve gizlilik katmanlarıyla oluşturur.

Toplam Arzı : 112,665,826 adettir.

TOMI coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Aleph im (ALEPH) Coin Nedir?

Aleph.im, dosya depolama, bilgi işlem ve merkezi olmayan kimlik çerçevesi dahil olmak üzere merkezi olmayan veritabanı içeren açık kaynaklı bir çapraz zincir ağıdır. Aleph.im‘in temel görevi, merkezi olmayan uygulamaların ve protokollerin yığınlarının merkezi kısımlarını ortadan kaldırarak tamamen merkezi olmayan bir mimari elde etmesine yardımcı olmaktır. aleph.im’i merkezi olmayan bir AWS veya firebase olarak düşünebilirsiniz. Aleph.im, DeFi ekosistemini güçlendirmeye odaklanmıştır.

Toplam Arzı : 500,000,000 adettir.

ALEPH coin projesini buradan inceleyebilirs

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar