0

Mexc & Talki & JoyStream Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 83,333 TAL coin + 1,000 USDT, çekilişle 60 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 21 Haziran 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Mexc & Talki (TAL) gleam linki için tıklayınız.

MEXC x JoyStream gleam linki için tıklayınız.

Talki (TAL) Coin Nedir?

Talki, kullanıcılar için kişisel, verimli, akıllı ve etkileşimli bir ortam sağlamayı amaçlayan web3 tabanlı dünya lideri dijital öğrenme platformudur. Talki, öğren-kazan mekanizması ile kullanıcıların öğrenme motivasyonunu uyandırmaya, kişisel gelişimi gerçekleştirmeye ve eğitim endüstrisinin dijital dönüşümüne öncülük etmeye yardımcı olmayı hedeflemektedirler.

Toplam Arz: 88.333.333 adettir.

Joystream (JOY) Coin Nedir?

Joystream, merkezi olmayan bir video platformu ve blok zinciridir. Platform, yerel $JOY tokeni tarafından desteklenmektedir. Ayrıca Joystream blok zinciri temelinde çalışan video dapp Atlas bulunmaktadır. Atlas aracılığıyla, kendi kanalınıza videolar yükleyebilir, abone sayınızı artırabilir, videolarınızı NFT’ler olarak satabilir ve hatta kanalınız için kendi tokeninizi oluşturabilirsiniz. Bu şekilde insanlar size yatırım yapabilir ve token sahipleri, ürettiğiniz gelirin bir payını kazanabilir, videolarınıza erken erişim elde edebilir ve sizin kontrolünüzde olan birçok harika özellikten faydalanabilirler. Joystream, merkezi otoritelere bağımlı olmadan içerik oluşturuculara daha fazla özgürlük ve gelir sağlamayı amaçlayan yenilikçi bir platformdur.

JOY coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar