0

Immutable & Metajuice Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam 500 IMX coin + 500 USDC, çekilişle 40 kişiye dağıtılacaktır.

Airdrop bitiş tarihi : 21 Haziran 2023

Ethereum cüzdan kodu istemekte, metamask cüzdan kodunu kullanabilirsiniz.

Immutable & Metajuice airdrop’u için gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

Immutable & metajuice gleam linki için tıklayınız

ImmutableX (IMX) Coin Nedir?

Immutable X, Ethereum blokzincirinde üretilmiştir ve ERC-20 standartı ile çalışmaktadır. Immutable X, Ethereum’un ölçeklenebilirliğini hedefler ve kullanıcıların yaşadığı deneyimi iyileştirmeye çalışır. Kullanıcılar, ERC-721 ve ERC-20 jetonlarını, Immutable X’in sunduğu imkanlar doğrultusunda alıp satabilmektedir.

Immutable X, bir saniye başına 9,000’den fazla işlem gerçekleştirebilmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirmek için Zero-Knowledge Rollup teknolojisini kullanır.
Zero Knowledge Rollup, bir katman 2 ölçeklendirme çözümüdür. Sıfır bilgi anlamına gelmektedir. Zero Knowledge Rollup, hesaplamayı zincir dışına taşıyarak Ethereum Mainnet’teki verimi artırır.

IMX jetonu, işlem ücretlerinin ödenmesi, kullanıcıların oy vererek yönetişime katılması ve jeton sahiplerinin stake yaparak ödüller kazanması amaçlarıyla kullanılır.

Toplam Arzı : 2,000,000,000 adettir.

IMX coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

IMVU (VCORE) Coin Nedir?

MetaJuice, IMVU’nun blockchain bölümüdür ve 2004 yılından bu yana metaverse alanında faaliyet gösteren IMVU’nun bir parçasıdır. Bu ekip tarafından geliştirilen VCORE tokeni, blockchain odaklı varlıklar aracılığıyla metaverse değerinin kilidini açmayı amaçlamaktadır.

VCORE, IMVU’nun global topluluklarını etkinleştiren bir dizi seçenek ve yükseltme sunarak IMVU metaverse’ini başlatmayı hedeflemektedir. VCORE, IMVU metaverse ekonomisini, oyun/sosyal oyun ödül sistemini, NFT mintleme ve satın alma işlemlerini, kazananlara ödeme yapmayı ve topluluk liderliğine dayalı yönetimi destekleyerek bunu gerçekleştirecektir.

VCORE coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için Güncel Airdroplarsayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar