0

MEXC & Sopdap AI (SDP) Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 916,667 SDP coin, çekilişle 35 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 26 Ağustos 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

Mexc & Sopdap AI (SDP) çekilişi için tıklayınız.

Sopdap AI (SDP) Coin Nedir?

Sopdap AI, kullanıcıları sorunsuz içerik üretme, görüntü sentezi, sesi metne dönüştürme, kod oluşturma ve bir dizi gelişmiş araçla güçlendirmek için Yapay Zekanın potansiyelinden yararlanıyoruz. Yapay zeka odaklı ekosistemimiz bireylere, işletmelere ve geliştiricilere hitap ederek iş akışlarını hızlandırıyor ve yaratıcılığı teşvik ediyor.

SDP, veri gizliliğinize ve güvenliğinize her şeyden önce öncelik verir. Blok zincirinin merkeziyetsiz yapısından ve kriptografi algoritmalarından yararlanarak, arama sorgularınızın ve sonuçlarınızın tamamen şifrelenmesini sağlıyor, kişisel bilgilerinizi meraklı gözlerden koruyoruz. Web3 entegrasyonunu benimseyerek, akıllı sözleşmeler aracılığıyla anonim giriş oturumları sağlıyor, etkileşimlerinizin gizli ve özel kalmasını sağlıyoruz.

Toplam Arzı: 3.000.000.000 adettir.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar