0

MEXC & Aryacoin & SopDap Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 916,667 SDP coin + 412,500 AYA coin, çekilişle 55 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 27 Ağustos 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

Mexc & Aryacoin çekilişi için tıklayınız.

Mexc & SopDap çekilişi için tıklayınız.

SopDap Quiz Cevabı : Artificial Intelligence

Sopdap AI (SDP) Coin Nedir?

Sopdap AI, kullanıcıları sorunsuz içerik üretme, görüntü sentezi, sesi metne dönüştürme, kod oluşturma ve bir dizi gelişmiş araçla güçlendirmek için Yapay Zekanın potansiyelinden yararlanıyoruz. Yapay zeka odaklı ekosistemimiz bireylere, işletmelere ve geliştiricilere hitap ederek iş akışlarını hızlandırıyor ve yaratıcılığı teşvik ediyor.

SDP, veri gizliliğinize ve güvenliğinize her şeyden önce öncelik verir. Blok zincirinin merkeziyetsiz yapısından ve kriptografi algoritmalarından yararlanarak, arama sorgularınızın ve sonuçlarınızın tamamen şifrelenmesini sağlıyor, kişisel bilgilerinizi meraklı gözlerden koruyoruz. Web3 entegrasyonunu benimseyerek, akıllı sözleşmeler aracılığıyla anonim giriş oturumları sağlıyor, etkileşimlerinizin gizli ve özel kalmasını sağlıyoruz.

Toplam Arzı: 3.000.000.000 adettir.

Aryacoin (AYA) Coin Nedir?

Aryacoin, gerçek anlamda merkeziyetsiz ve şeffaf bir ekosistem oluşturmak için DAO, Web3 ve DeFi’nin gücünü birleştiriyor. Aryacoin, merkeziyetsiz otonom organizasyonu (DAO) aracılığıyla topluluk üyelerinin karar alma süreçlerine aktif olarak katılmalarını sağlayarak demokratik ve kapsayıcı bir yönetim yapısı sağlar.

AYA Ekosistemi, kullanıcılarımızın blok zinciri dünyasında güvenli bir şekilde gezinmesine olanak tanıyan birden fazla uygulama içerir. Aryacoin’in ana hedefi, çoğunluk gücünü kontrol eden tek bir varlığın olmadığı bir DAO haline gelmektir. Bu, mümkün olan en yüksek düzeyde merkeziyetsizlik ve şeffaflığa olanak tanır.

Toplam Arzı: 1.200.000.000 adettir.

AYA coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar