0

Mexc & Ronin & Smart Finance Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 2,000 dolar, çekilişle 80 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 15 Şubat 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve uid numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Mexc & Ronin gleam linki için tıklayınız.

Mexc & Smart Finance gleam linki için tıklayınız.


Ronin (RON) Coin Nedir?

Blockchain oyun endüstrisinde küresel bir fenomen olan Axies, Axie oyun ve ekonomisine katılımı hızlı, ucuz ve sorunsuz hale getiren uzun vadeli bir çözüm aramak amacıyla yeni ağını ilk olarak 2020’nin ikinci yarısında tanıttı.

Ronin esas platformu, Görev İspatı kavramını kullanır. PoA, PoS’nin dönüştürülmüş bir sürümüdür ve PoA’daki onaylayıcılar çoğunlukla yirmi beş değerinden düşüktür. Ronin platformunun başlangıç süreçlerinde, Sky Mavis onaylayıcılar hakkında sadece bir onay sorumluluğuna vakıf durumda olacaktır. Bu sebeple geliştirici üyeler, Binance, Unisoft, Animoca, Nonfungible.com, Dapp.com gibi alanında ünlü olan şirketlerdir.

Ronin platformundaki onaylayıcılar, dizgeleri denetlemekten ve onaylamaktan, tutar öngörülerini günümüze uyarlamak, mevduatları kabul etmek ve ögeleri (ETH, ERC20 ve ERC721) Ronin ağına ve Ronin platformundan ticaret yollu faaliyetlerden görevlidir.

Toplam Arzı: 1,000,000,000 adettir.

RON coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Smart Finance (SMART) Coin Nedir?

Smart Finance’in misyonu, küresel GameFi’yi teşvik etmek ve Web3 tabanlı Value Internet’i topluma basit ve verimli bir şekilde entegre etmektir. Smart Finance, bu hedeflere ulaşırken, kullanıcılarının GameFi ve Web3 sosyal ağlarına katılarak hızlı ve kolay bir şekilde yatırım getirisi elde etmelerini sağlayacaktır. Smart Finance’in Web3 dünyasının en büyük trafik portalı ve blockchain oyunlarının en iyi DAO’su olmasını hedeflemektedir. SMART coin platformun ana tokenidir.

Toplam Arzı: 622,080,000 adettir.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar