0

Binance 100 Dolarlık BNB Bağış Yardımı Nasıl Alınır?

Binance, Türkiye’deki depremlerden en çok etkilenen 10 il içinde bulunan kullanıcılarına 100 dolar değerinde BNB airdrop ile yardım ediyor. Bağış toplam 5 milyon dolar (94.183.000 TL ) değerinde olacaktır.

Herhangi bir başvuru gerekmiyor. Sadece hesabınızın POA yöntemiyle belirlenen 10 il içinde olması durumunda yardımdan faydalanabilirsiniz. 6 Şubat tarihinden önce ikametgah doğrulamış ve ikametgahınız söylenen 10 ilden birine kayıtlıysa bu parayı almaya hak kazanıyorsunuz.

Bunlar; Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay‘dır. Binance, şartları sağlayanların hesaplarına 100 dolar değerinde BNB göndermeye başladı. Kuponlar kısmını yenileyerek görebilirsiniz. Henüz gelmediyse bekleyin dağıtım devam ediyor. Binance TR hesabı olmayanların global hesabına gönderiliyor. TR Platformunda hesabınız varsa oraya gelecektir. Menüden ödül merkezine girerek kupon gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.

Proof of Authority (PoA) Nedir?

Proof of Authority (PoA), blockchain ağları için verimli ve pratik bir mutabakat algoritmasıdır. Bu algoritma, blokzincirindeki işlem bloklarını doğrulayan kullanıcıların kimlik ve itibarlarını kullanmasını öngörür. PoA, Ethereum’un kurucu ortaklarından Gavin Wood tarafından önerilmiştir.

PoA blok doğrulayıcılarının itibarlarını stake etmelerini gerektirir ve blok doğrulayıcıları güvenilir birimler olarak seçilir. PoA’nin uygulanmasında genellikle aşağıdaki şartlar bulunur:

  1. Geçerli ve güvenilir kimlikler: Doğrulayıcılar gerçek kimliklerini doğrulamalıdır.
  2. Doğrulayıcı olma zorluğu: Adaylar para yatırma ve itibarlarını ortaya koyma konusunda istekli olmalıdır.
  3. Standart doğrulayıcı onayı: Doğrulayıcıların seçilme yöntemi tüm adaylar için aynı olmalıdır.

Bu şekilde, PoA, güvenli ve verimli bir blockchain çözümü sunar.

Güncel Airdroplar ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar