0

MEXC & MeetPie & Space-iz Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 489,666 SPIZ coin + 142,000 MPT coin, çekilişle 80 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 8 Temmuz 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

MEXC & MeetPie (MPT) gleam linki için tıklayınız.

MEXC & Space-iz (SPIZ) gleam linki için tıklayınız.

MeetPie (MPT) Coin Nedir?

MeetPle (MTP), görüntülü aramalara dayalı bir platform olan MeetPle platformunda kullanılmak üzere tasarlanmış bir yardımcı para birimidir. “Meet” ve “People” kelimelerinin birleşiminden oluşan MeetPle, insanları birbirine bağlamanın çeşitli yollarının merkezi olacak. Meetple, blok zinciri tabanlı bir genel muhasebe protokolü kullanmaya dayalı olarak güvenilir veriler üzerinde çalışır. Kullanıcılara güven verir ve kullanıcılar, hizmeti kullanma konusunda herhangi bir kısıtlama olmaksızın WebRTC’ye (Web Gerçek Zamanlı İletişim) dayalı sabit video içeriğini her yerde kullanabilirler. Ayrıca Meetple, yalnızca görüntülü sohbet içeriği sağlamakla veya kişiler arası toplantıları birbirine bağlamakla kalmaz, aynı zamanda B2B’nin (İşletmeden İşletmeye) yanı sıra kişiler ve işletmeler arasındaki aracılık hizmetlerinde de rol oynayabilir. Meetple, kamu kurumlarında da kullanılmak üzere yüksek güvenlik geliştirmeyi hedefliyor.

Toplam Arzı: 3,000.000.000 adettir.

MPT coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Space-iz (SPIZ) Coin Nedir?

SPACE-iZ, tümü tek bir cüzdan tarafından desteklenen yemek teslimatı, araba çağırma ve mülk kiralama gibi mevcut hizmet platformlarına adil ve daha adil bir alternatif olarak tasarlanmış bir uygulama ekosistemidir.

Ekosistemdeki tüm katılımcılar, sürücüler, işletmeler ve müşteriler, ekosistem büyüyüp genişledikçe fayda sağlayan paydaşlar haline gelir. Ekosistem, paydaşlara şeffaflık sağlayan ve başarısı için onları ödüllendiren blok zincir teknolojisi etrafında tasarlanmıştır. Ekosisteme erişim ve kullanım tamamen SPACE-iZ tokenlerinin tutulmasına dayalıdır ve ekosistemdeki paydaşlar komisyon ödemez. Tüm katılımcılar, yemek hazırlama, sipariş verme ve teslimat veya mülk kiralama gibi uygulamalarda gerçek dünyadaki ekonomik faaliyetleri gerçekleştirdikleri için ödüllendirilir. Ekosistem, ekosistem büyüdükçe değer kazanmak ve tüm paydaşlara değer sağlamak için tasarlanmış SPACE-iZ tokeni (SPIZ tokeni) tarafından desteklenmektedir. Paydaşların hizmetlerine erişim sağlmak için SPIZ tokenlerine sahip olmaları gerekecek ve uygulamalar içinde ekonomik faaliyet yürütürken SPACE-iZ Ödül Mekanizmasını (SRM) kullanarak başka tokenlerle ödüllendirileceklerdir.

Toplam Arzı: 300.000.000 adettir.

SPIZ coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar