0

KuCoin & EGO Paysenger Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam 2,000 dolar değerinde EGO coin, çekilişle 100 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 9 Temmuz 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için kucoin borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan Kucoin borsasına üye olabilirsiniz.

Kucoin airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. UID numaranızı Kucoin profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Kucoin airdroplarına gleam üzerinden katılabilirsiniz.

KuCoin & Ego Paysenger (EGO) gleam linki için tıklayınız.

Ego Paysenger (EGO) Coin Nedir?

Paysenger, para kazanma ve abonelerle aktif etkileşim için çeşitli yollar sunar. İçerik oluşturucular büyüleyici içerikler üretebilir, NFT pazarında gönderiler satabilir, hayranlarıyla ücretli sohbetler yoluyla etkileşim kurabilir ve premium abonelik tabanlı içeriğe özel erişim sağlayabilir.

Paysenger, iletişimden para kazanan bir hizmettir. Paysenger, en hızlı büyüyen ilişkilere ve değişmeyen dikkat süresine sahip bir dünyada yeni bir iletişim yolu yaratıyor. Artık alıcının dikkatini bir fiat para birimi veya EGO token’i ile ödeyerek mesajınıza veya aramanıza dikkat çekebilirsiniz. Paysenger ile bir medya çalışanı ile iletişim kurmak veya uzman tavsiyesi almak daha kolay hale geliyor. Alınan bir medya içeriği NFT’ye dönüştürülebilir. EGO için dahili pazarda saklanabilir veya satılabilir. Paysenger’in amacı, teknolojiyi daha geniş kitlelere ulaştırarak blockchain’i dönüştürmektir. Paysenger bir metaverse’den çok daha fazlasıdır. Ücretli bir iletişim hizmetini, yeni nesil bir sosyal ağı, bir EGO token’ini, benzersiz bir NFT pazarını ve çok daha fazlasını birleştiren yeni bir gerçekliktir.

Toplam Arzı: 333,000,000 adettir.

EGO coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar