0

MEXC & Lif3 (LIF3) Airdrop Fırsatı

Toplam ödül havuzu 45,800 LIF3 coin, çekilişle 20 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 7 Nisan 2024

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

MEXC & Lif3 (LIF3) çekilişi için tıklayınız.

Lif3 (LIF3) Coin Nedir?

Lif3, dijital varlıkları birden fazla blok zincirinde yönetmek için kapsamlı bir özellik paketi sunan, merkeziyetsiz finans (DeFi) sektöründe gelişmekte olan bir güç merkezi protokolüdür. Lif3’ün sunduğu çeşitli ürünleri kullanarak kullanıcılar, finansal hedeflerine, tercih ettikleri stratejilere ve risk profillerine en uygun çok sayıda seçeneğe güvenli ve emniyetli bir şekilde yatırım yapabilmektedir.

Lif3 şu anda BNB Chain, Polygon ve Fantom Opera üzerinde faaliyet gösteren ve gelecekte genişleme planları olan çok zincirli bir protokoldür. DeFi’nin sınırlarını zorlama ve en yenilikçi ve gelişmiş çözümleri erişilebilir hale getirme taahhüdümüzün bir parçası olarak, kendi izinli Katman 1 (L1) blok zincirimizi sunmaya karar verdik.

K1 altyapımızın bir uzantısı olarak, Katman 2 blok zincirlerini bir Hizmet olarak sunuyoruz. Bu, geliştiricilerin izinli Lif3 Zinciri üzerine inşa etmelerine ve DeFi uygulamalarını güçlendirmek için yüksek hızlı altyapısını ve güvenliğini kullanmalarına olanak tanır.

Son olarak, başarımızın önemli bir unsuru da kendi Lif3 topluluğumuzdur. Yönetişim, yapıcı geri bildirim, öneriler ve sosyal katılım yoluyla Lif3’ün büyümesine aktif olarak katkıda bulunan son derece ilgili ve tutkulu bir kullanıcı tabanına sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Bu işbirlikçi yaklaşım, güçlü ve sürdürülebilir bir DeFi ekosistemi oluşturmanın anahtarıdır.

Toplam Arzı: 8.888.888.888 adettir.

LIF3 coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar