0

Gate io & BD20 & OSHI & DOPE Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam 14,000 dolar değerinde BD20 coin + OSHI coin + DOPE coin, çekilişle 240 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 6 Nisan 2024

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için gate borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan üye olabilirsiniz.

Gate io airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Gate io & Phantom of the Kill (OSHI) gleam linki için tıklayınız.

Gate io & BRC-20 DEX( BD20) gleam linki için tıklayınız.

Gate io & Dopamine (DOPE) gleam linki için tıklayınız.

Not: Airdrop’a katılabilmek için herhangi bir coin de minimum 100 dolarlık hacim yapmalısınız.

Dopamine (DOPE) Coin Nedir?

Dopamine App (DOPE) kripto ve blok zincir için tasarlanmış bir süper mobil uygulamadır. Birden fazla kripto para birimini yönetmek ve işlem yapma ve stake etme gibi çeşitli faaliyetleri gerçekleştirmek için güvenli bir cüzdan sunar. Uygulama ayrıca kripto para birimleri satın almak, swap yapmak ve işlem yapmak için merkeziyetsiz bir borsaya sahiptir. Dopamine aynı zamanda kullanıcıların oyun oynayarak veya fiziksel olarak aktif olarak kripto ödülleri kazanabilecekleri Oyna-Kazan ve Hareket Et-Kazan gibi eğlence özellikleri ve daha birçok özellik sunmaktadır.

Kripto inovasyonunun ön saflarında yer alan İsviçre merkezli bir şirket olan Cortex AG tarafından geliştirilen ve bu şirketin sahibi olduğu Dopamine, finans, medya ve eğlence alanlarında sonsuz olasılıklar dünyasına açılan bir kapıdır. Dopamine uygulaması iOS ve Android platformlarında kullanılabilir.

Toplam Arzı : 420,000,000 adettir.

DOPE coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Phantom of the Kill (OSHI) Coin Nedir?

Phantom of the Kill -Alternative Imitation-”, Web3 öğelerini içeren “Phantom of the Kill” serisinin yan ürünüdür. Phantom of the Kill”, Studio FgG tarafından geliştirilen ve işletilen, 6 milyondan fazla indirilen bir mobil oyundur.

Bu oyunda oyuncular, “Phantom of the Kill”de ortaya çıkan Katil Prensesleri eğiterek kendi benzersiz Katil Prenseslerini yaratmak için istatistiklerini ve becerilerini geliştirebilirler. Savaşlar, oyun çalışmadığında bile arka planda otomatik olarak ilerler ve oyuncular galibiyet sayısına göre ödüller alırlar.

Oyuncular ayrıca birbirleriyle yarışabilir ve yüksek rütbelere ulaştıklarında ödüller kazanabilirler. Oyuncular Katil Prenseslerini bu tür içerikler konusunda eğitebilir ve daha sonra bunları NFT’lere dönüştürebilirler. Bir NFT haline gelirlerse, oyundan dışarı aktarılabilirler ve piyasadaki diğer oyuncularla takas edilebilirler.

Toplam Arzı : 1,000,000,000 adettir.

OSHI coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

BRC-20 DEX( BD20) Coin Nedir?

Kripto para birimlerinin geleneksel borsalardaki gibi merkezi bir otoriteye ihtiyaç duymadan ticaretini yapan platformlardır. DEX’ler güvenlik ve şeffaflık sağlamaya çalışır. BD20, Binance Smart Chain (BSC) ağında kullanılan BRC-20 standardına dayanan bir tokendir.

Toplam Arzı : 1,000,000,000 adettir.

BD20 coin projesini buradan inceleyebilirsini

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar