0

MEXC & Kitty Lady (KLADY) Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 51,307,000,000 KLADY coin, çekilişle 40 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 1 Temmuz 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

MEXC & Kitty Lady (KLADY) gleam linki için tıklayınız.

Kitty Lady (KLADY) Coin Nedir?

KLADY, meme tokendir. KLADY’nin başlıca odak noktası, KLADY topluluğunu keşfetmek ve genişletmektir. Stratejik pazarlama kampanyaları ile güçlü bir topluluk duygusu oluşturarak ve güven inşa ederek, $KLADY ekosistemi için sağlam bir temel oluşturmayı amaçlıyorlar.

Meme, genellikle ciddi bir sembolden ziyade meme (şaka) olarak bir takım temalarla ilişkilendirilen kripto para birimidir. Meme coinleri, internet meme’lerinden ve güncel olaylardan ilham alan ve influencerlar tarafından desteklenmesi ile ön plana çıkmıştır. Meme coinlerini “meme” haline getiren faktörler internet meme’leri, güncel olaylar ve çevrimiçi topluluklar, influencer’lardır. Örnek olarak Elon Musk, Dogecoin’i desteklemesi ile, Shibu Inu (SHIB)  ve Safemoon (SAFEMOON) meme coinler olarak popüler olmuştur.

Toplam Arzı: 639.360.639.360.640 adettir.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar