2

Gate & Mythos & Baby Doge Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 3,000 dolar, çekilişle 70 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 1 Temmuz 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için gate.io borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

Gate.io airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Gleam üzerinden katılım yapılıyor. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı gate.io profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gate io Mythos (MYTH) çekilişi için tıklayınız.

Gate io Baby Doge (BABYDOGE) çekilişi için tıklayınız.

Not: Çekilişe katılabilmek için minimum 50 dolarlık hacim yapmalısınız.

Mythos (MYTH) Coin Nedir?

Mythos Vakfı ve DAO, oyuncuların ve içerik oluşturucuların değer zincirine katılmasına izin vererek oyun dünyasını demokratikleştirmek için tasarlanmış bir projedir. Çok zincirli ekosistemleri, birleşik pazarları ve çok tokenli oyun ekonomileri için merkezi olmayan yönetişim mekanizmalarını desteklemeye odaklanır.

Mythos, oyun, token ve blockchain teknolojilerini finanse ederek, geliştirerek ve dağıtarak yenilikçi oyun geliştiricilerin önündeki engelleri en aza indirmeyi ve web3 tabanlı etkileşimli deneyimlerin daha geniş çapta benimsenmesini teşvik etmeyi amaçlıyor. Mythos (MYTH), bu merkezi olmayan çabalarda kullanılan birlikte çalışabilir yardımcı program belirteci olacak ve herkesin ekosisteme katılma ve katkıda bulunma fırsatı sunarak oyun geliştiricilere, yayıncılara ve içerik oluşturuculara yönetişim ve değer katıyor.

Mythos, gelişen bir oyna ve sahip ol ekonomisi oluşturmak isteyen yenilikçi oyun geliştiricilerinin giriş engellerini azaltmak için oyun, token ve blockchain teknolojilerinin finansmanına, geliştirilmesine ve dağıtımına öncülük ediyor ve böylece daha fazla web3 tabanlı etkileşimli deneyimin yaratılmasına olanak tanıyor.

Toplam Arzı: 1,000,000,000 adettir.

MYTH coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Baby Doge (BABYDOGE) Coin Nedir?

Baby Doge, babası olarak görülen Dogecoin topluluğunun hayranları tarafından ortaya çıkmış bir kripto para projesi. Geçtiğimiz yılın Haziran ayında piyasaya sürülen bu varlık, son derece hızlı ve Ethereum’dan daha uygun gas ücretleriyle ön plana çıkıyor. Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiş olan bu projenin kendine ait bir NFT marketplace’i de bulunuyor.

Baby Doge’e sahip olan yatırımcılar bu varlığı hol ettikleri sürece tüm işlem ücretlerinin %5’i ile ödüllendiriliyor ve pasif gelir elde edebiliyorlar. Proje genel olarak şeffaflık, güven, topluluk ve uzun ömürlülük başlıkları üzerine odaklanmıştır. Projenin bir de Baby Doge Card Pay adında bir mobil uygulaması bulunuyor. Bu sayede, banka havalesi yoluyla itibari para yüleme, kripto parayla itibarı para satın alma gibi işlemler gerçekleştirebiliyorsunuz.

Toplam Arzı : 420,000,000,000,000,000 adettir.

BABYDOGE coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
2 Yorum
Eski
Yeni Oy
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar
Ender Balgün
Ender Balgün
29 Haziran 2023 12:01

Arkadaşlara tavsiye et kısmı için, bir arkadaşım referansımla girip işlem yapmazsa diğer sosyal medya paylaşımları boşa mı gidiyor.