0

MEXC & Kabuni & LeaderDAO Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 1,238 KBC coin + 123,750 LDAO coin, çekilişle 40 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 5 Kasım 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

Mexc & LeaderDAO (LDAO) çekilişi için tıklayınız.

Mexc & Kabuni (KBC) çekilişi için tıklayınız.

Kabuni (KBC) Quiz Cevabı: Design

Kabuni (KBC) Coin Nedir?

Kabuni, eğitim sistemini demokratikleştirmek için Web3 teknolojisinin gücünü kullanan topluluk tabanlı bir girişimdir. Eğitim içeriğinin oluşturulması ve dağıtılmasını merkeziyetsizleştirir ve bu sayede eğitimciler ve öğrenciler çeşitli eğitim kaynaklarına daha geniş erişim sağlar. Bu yaklaşım aynı zamanda gelir elde etme, katkı ve başarılar için tanınırlık kazanma fırsatları da sunmaktadır.

Kabuni COIN, Kabuki ekosistemi için yakıt görevi görür. Kabuni COIN, benzersiz işbirliği formlarını besler, yüksek kaliteli içerik oluşturmayı teşvik eder ve platformun uzun vadeli büyümesini sağlar. Kabuni, eğitimcilerin ve öğrencilerin ihtiyaçları ve istekleri göz önünde bulundurularak tasarlanmış ve kendini Kabuni COIN tarafından desteklenen canlı, kapsayıcı bir ekosistem geliştirmeye adamıştır.

Toplam Arzı: 1,000,000,000 adettir.

LeaderDAO (LDAO) Coin Nedir?

Üyelerin yapay zekanın gücü ve artırılmış bağ eğrilerinin güvencesiyle bilinçli kararlar aldığı, topluluk odaklı DAO ve piyasaya açılma platformudur.

LeaderDAO.Al, üyelerin yeni ve mevcut projelere erişimini sağlayan, topluluk odaklı DAO ve merkeziyetsiz fon toplama platformudur. Yapay zekamız, daha önce keşfedilmemiş fırsatların ve risklerin tespit edilmesine yardımcı olarak karar vermeye destek olur. Artırılmış bağ eğrimiz, projeler için sürekli fonlama sunarken, yatırımcılar için ek bir koruma ve değer katmanı ekler.

Toplam Arzı: 1,000,000,000 adettir.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar