0

MEXC & Iustitia Coin & Firmseed Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 2,063 FIRM coin + 1,237,500 IUS coin, çekilişle 45 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 27 Eylül 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

Mexc & Firmseed çekilişi için tıklayınız.

Mexc & Iustitia Coin çekilişi için tıklayınız.

Iustitia Coin Quiz Cevabı : Payment

Firmseed (FIRM) Coin Nedir?

Firmseed, yatırımcıların gayrimenkul varlıklarındaki kısmi mülkiyeti alıp satmasına olanak tanıyor. Firmseed ekosistemi, Firmseed ekosisteminin yardımcı tokenı olan FIRM tarafından desteklenmektedir. FIRM Token şu amaçlarla kullanılır: Likidite Havuzu/Stake Etme, Gaz, Oylama, Yatırım Kasası, Pazaryeri İşlemleri. FIRM ile uygulamadaki gayrimenkul varlıklarına yatırım yapabilir, topluluğumuza katılarak ödüller kazanabilir ve Firmseed ekosistemindeki ücretler ve hizmetler için ödeme yapabilirsiniz.

Toplam Arzı: 100.000.000 adettir.

Iustitia Coin (IUS) Coin Nedir?

Iustitia, Yunan Adalet Tanrıçasıdır. Çevre dostu madenciliği tanıtan ilk coin olan Iustitia Coin’e (IUS) ilham veren de budur. Kripto hakkındaki düşüncelerimizi değiştirecek merkeziyetsiz bir coindir. Kripto madenciliğinin yoğun enerji isteyen uygulamalarına ve nakit para basımı ve yönetiminin zararlı CO2 emisyonlarına elveda deyin. IUSTITA Coin ile işlemlerinizin hızlı ve güvenli olmasının yanı sıra çevre dostudur. Iustitia, yalnızca bireyleri ve işletmeleri güçlendirmekle kalmayıp aynı zamanda gezegenimiz üzerinde olumlu bir etki yaratan bir kripto para birimidir. IUSTITA Coin net bir vizyonla doğdu: Günlük işlemleri kolaylaştıran bir numaralı küresel sürdürülebilir dijital coin olmak.

Toplam Arzı: 92.233.720.368 adettir.

IUS coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar