0

HTX Mars Program & BabyDoge Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 2,000 USDT coin, çekilişle dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 27 Eylül 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için huobi borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan Huobi borsasına üye olabilirsiniz.

Huobi airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve uid numaranızı huobi profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Airdrop’a katılım yapabilmek için sırasıyla aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1- Buradan airdrop sayfasına gidiyoruz.

2- Sırasıyla twitter sayfalarını takip ediyoruz. @HTX_Global @BabyDogeCoin @BabyDogeSwap ve @airdropturkiiye

3- Twitter postunu beğenip, 2 arkadaşınızı etiketleyip We love #MarsProgram etiketi ile retweet yapmalısınız.

4- Uid numaranızı ve retweet yaptığınız linki forma ekleyip göndermelisiniz.

Baby Doge (BABYDOGE) Coin Nedir?

Baby Doge, babası olarak görülen Dogecoin topluluğunun hayranları tarafından ortaya çıkmış bir kripto para projesi. Geçtiğimiz yılın Haziran ayında piyasaya sürülen bu varlık, son derece hızlı ve Ethereum’dan daha uygun gas ücretleriyle ön plana çıkıyor. Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiş olan bu projenin kendine ait bir NFT marketplace’i de bulunuyor.

Baby Doge’e sahip olan yatırımcılar bu varlığı hol ettikleri sürece tüm işlem ücretlerinin %5’i ile ödüllendiriliyor ve pasif gelir elde edebiliyorlar. Proje genel olarak şeffaflık, güven, topluluk ve uzun ömürlülük başlıkları üzerine odaklanmıştır. Projenin bir de Baby Doge Card Pay adında bir mobil uygulaması bulunuyor. Bu sayede, banka havalesi yoluyla itibari para yüleme, kripto parayla itibarı para satın alma gibi işlemler gerçekleştirebiliyorsunuz.

Toplam Arzı : 420,000,000,000,000,000 adettir.

BABYDOGE coin projesini buradan inceleyebilirsiniz

Huobi Mars Programı Nedir?

Huobi, uzay programına büyük yatırımlar yaparak, uzay araştırmaları için lider kripto para borsası olma kararlılığını göstermiştir. Huobi Danışma Kurulu üyesi Justin Sun “Huobi’nin özlemleri, evrenin derinliklerine ulaşmaktır. Ayrıca Huobi’nin uzayda bu özel yolculuğa çıkmak ve bilinmeyeni keşfetmek için kullanıcılarıyla el ele verecek. Huobi kullanıcıları, Web3 alanında alana giren ilk kişi olacak.” dedi.

Huobi’nin açıklamasına göre Huobi Mars Programının ilk aşaması Haziran 2023’ten Haziran 2024’e kadar uzanıyor ve 12 turdan oluşuyor. Her tur katılan kullanıcıların belirtilen görevleri tamamlaması ve uzay NFT’lerini basması gereken temalı bir etkinlik içerecektir. Her tur için, aylık bir ödül kazanmak üzere bir şanslı kullanıcı seçilecek ve kazanan aday uzay yolcusu olarak kısa listeye alınacaktır. İkinci aşamada 12 aday Justin Sun ile uzay yolculuğu için nihai yolcuyu belirlemek için fiziksel uygunlukları, eğitimleri ve hazırlıkları, toplum katkıları vb. temelinde değerlendirilecek. Uzay uçuşu, Temmuz 2024’ten sonra uygun bir zamanda planlanıyor.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar