0

MEXC & Decentral Zone & Rada Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 46,250 RADA coin + 82,500 DZ coin, çekilişle 55 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 22 Ağustos 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

Mexc & Rada Token çekilişi için tıklayınız.

Mexc & Decentral Zone çekilişi için tıklayınız.

Decentral Zone Quiz Cevabı : Cryptocurrencies

Rada Foundation (RADA) Coin Nedir?

RADA Vakfı, geleneksel Spor ve Eğlence endüstrisinde devrim yaratmak için çeşitlendirilmiş kripto projeleri yürütür. RADA (RADA), ekosistemin yerel tokenidir.

RADA Vakfı, projelerini öncelikle, RADA ekosisteminin çekirdeği olarak hizmet veren ve bir çaylak geliştirme programı yürüten DAO aracılığıyla yürütür. Vakıf, fon toplamayı ve Web3 DAO platformunun geliştirilmesini ve yönetimini desteklerken, DAO üyeleri platform içindeki projeleri yürütür. Vakıf, DAO için ilk projeyi önceden belirlemiş olsa da, kilit kararları DAO’nun kendisi verir. Ayrıca, herhangi bir DAO üyesi spor/eğlence işinde yeni bir DAO projesi önerebilir ve teklif oylamayla onaylandıktan sonra bunu uygulayabilir.

RADA’nın ilk projesinin misyonu, teknoloji, şeffaflık ve hesap verebilirliği kulübün karar alma sürecine entegre ederek futbol endüstrisinde devrim yaratmaktır. Vakıf, bir futbol kulübü satın alarak ve blok zinciri teknolojisinin uygulanmasıyla taraftar katılımını artırmayı, kulüp mirasını korumayı, genç oyuncuları desteklemeyi ve futbol yönetiminde başarılı bir kurumsal yönetimi teşvik etmeyi amaçlıyor.

Toplam Arzı: 10,000,000,000 adettir.

Decentral Zone (DZ) Coin Nedir?

Decentral Zone, kripto para birimlerinin günlük hayata sorunsuz bir şekilde entegre edilmesini kolaylaştıran yenilikçi bir platformdur. Misyonumuz, kullanıcıların dijital varlıkları kullanarak ürün alıp satmaları için güvenli bir ortam sağlamaktır. Varlıklarınızı korumaya yönelik kararlı bir duruş sergileyen platformumuz, tüm işlemler için %100 güvenlik sağlar.

Platform iki katmanlı bir mimari kullanarak ilk katmanda tüm işlemleri kaydedecek halka açık bir blok zinciri, ikinci katmanda ise platformla kullanıcı etkileşimlerini ele alacak Merkeziyetsiz Uygulama (dApp) yer alacaktır. dApp, kullanıcıların ürünlerini kolayca listeleyebilmelerini, pazara göz atabilmelerini ve işlem yapabilmelerini sağlayan bir web arayüzü aracılığıyla kolayca erişilebilecek şekilde tasarlanacaktır.

DZ coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Toplam Arzı: 800.000.000 adettir.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar