0

Huobi & Firma Chain (FCT) Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 2,000 USDT, çekilişle dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 23 Ağustos 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için huobi borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan Huobi borsasına üye olabilirsiniz.

Huobi airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve uid numaranızı huobi profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Airdrop’a katılım yapabilmek için sırasıyla aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1- Buradan airdrop sayfasına gidiyoruz.

2- Sırasıyla twitter sayfalarını takip ediyoruz. @HuobiGlobal @FirmaChain ve @airdropturkiiye

3- Telegram grublarına katılım yapıyoruz. HuobiGlobal, Airdropturkiyecom

4- Twitter postunu beğenip, yoruma “We love #Huobi” yazmalısınız son olarak 2 arkadaşınızı etiketleyip retweet yapmalısınız.

5- Uid numaranızı ve retweet yaptığınız linki forma ekleyip göndermelisiniz.

Firma Chain (FCT) Coin Nedir?

FirmaChain, FirmaChain’in veri blok zincirine dayalı elektronik sözleşmelerin kullanımı yoluyla tüm sosyal ve yasal sorunları (sözleşmeler, noter vb.) yazılı sözleşmelerle çözmeyi amaçlamaktadır. FirmaChain , 12 Nisan 2018’de Singapur ve Güney Kore merkezli bir ekip tarafından başlatılmıştır.

FirmaChain, web ortamındaki sahtecilik ve telif hakları ihlalleri gibi problemleri çözmeyi amaçlayan bir Blockchain projesi. Bu ağ, şeffaf ve doğrulanabilen elektronik sözleşmeleri destekliyor. Bununla birlikte, merkeziyetsiz uygulaması (dApp) DONUE ile, uluslararası sözleşmeler için işlem maliyetlerini minimuma indiriyor. Bu dApp ile, sıradan süreçlere göre daha az kaynak kullanıyor ve kullanıcılara basitlik sağlıyor.

FirmaChain ilk olarak Ethereum Blockchain üzerine inşa edildi. Ancak daha sonra Ethereum’un akıllı sözleşmelerinin yüksek gas maliyetlerine sahip olması, ağa çeşitli problemler getirdi. Bu nedenle FirmaChain ekibi, kendi mainnet’ini tasarladı. Bu mainnet, tendermint tabanlı ve merkeziyetsiz bir veri deposuna sahip. Şimdi proje, yazılı sözleşme alanında devrim yaratarak, Blockchain tabanlı elektronik sözleşmelere geçişi destekliyor.

Toplam Arzı : 726,993,432 adettir.

FCT coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar