0

Kucoin & Ultra UOS Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 8,500 UOS coin, çekilişle 10 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 6 Eylül 2022

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için kucoin borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

Kucoin airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve uid numaranızı Kucoin profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Ultra & KuCoin airdrop’una gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

Ultra & KuCoin UOS Coin gleam linki için tıklayınız.

Ultra & Kucoin | airdropturkiye.com

Ultra UOS Coin Nedir?

Ultra (UOS) türünün ilk örneğini oluşturan işlem ücreti olmayan bir blockchain ekosistemi. Başlıca özelliği ise tek bir çatı altında çeşitli oyun endüstrisi ve blockchain özellikli hizmetler sunan eğlence platformuna destek vermesi. Ultra üzerinden tek bir giriş ile çok çeşitli hizmetlere erişim mümkün. Bunları şöyle sıralayabiliriz: Çeşitli oyunları incelemek, satın almak ve oynamak, canlı yayın akışlarını izlemek, favori yıldızlarınızla etkileşim kurmak, yarışmalara katılmak, turnuvalarda rekabet etmek, dijital platformlarda çeşitli varlıkların ticareti yapılabilmektedir.

Projenin kendisine ait olan PC oyun dağıtım platformu Ultra Games etrafında inşa edilen Ultra platformu, sayısız merkezi ve merkezsiz hizmetlere erişim sağlayacak. Ultra, blockchain, dApp’ler ve diğer uygulamalar ile eski sanal öğeler ve NFT’ler arasındaki sınırı ortadan kaldırmak için kuruldu.

UOS coin, Ultra blockchainin yerel kripto parası ve burada önemli görevler üstleniyor. Bu coin aynı zamanda EOSIO kod tabanının büyük ölçüde özelleştirilmiş versiyonu. Platformdaki işlemler için kullanılıyor ve bir kullanım tokeni. Ultra chain, bir dizi blok üreticisi ve ağdaki işlemlere güç veren “Ultra Power” olarak adlandırılan bir kaynak modeli tarafından destekleniyor. Ultra blockchain tamamen ücretsiz işlemlere izin veren ilk ağ olarak biliniyor.

UOS coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar