0

Gate io & Lucky Block & Goons of Balatroon Airdrop

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 2,000 dolar, çekilişle 100 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 2 Eylül 2022

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için gate.io borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

Gate.io airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Gleam üzerinden katılım yapılıyor. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı gate.io profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gate io & Lucky Block LBLOCK Coin çekilişi için tıklayınız.

Gate io & Goons of Balatroon GOB Coin çekilişi için tıklayınız.

Eğer gleam sayfası yerine gate io sayfasına yönlendirirse, sayfanın en altından çekilişe katılabilirsiniz.

#image_title

Lucky Block LBLOCK Coin Nedir?

Lucky Block (LBLOCK), öncelikle blockchain protokollerini kullanan oyuncular için dünya çapında bir piyango sistemidir. Binance Akıllı Zincir blok zinciri ağı tarafından desteklenmektedir, her oyuncunun daha iyi kazanma şansına sahip olduğu küresel bir piyango sistemi oluştururken güvenlik, şeffaflık ve adalet getirmeyi amaçlamaktadır.

Piyango sektörüne genişleyen blok zincir ağları ile, rastgele sayı üretimi ile merkezi olmayan uygulama, ödeme süreçleri ve oyunlar arası varlık alışverişi ile ilgilenir.

Toplam arzı : 3,650,050,129 adettir.

LBLOCK coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Goons of Balatroon GOB Coin Nedir?

Goons of Balatroon (GOB), 2B/3B arayüze sahip hibrit bir metaverse projesi olup, kullanıcılara, ticaret kartı stratejilerini ve arazi mülkiyetini besleyen, oynaması/kazanması ücretsiz bir blockchain oyununa erişim sunar. GOB, oyunculara “önce eğlence”, ardından kazanç fırsatları getirmeyi vaat ediyor. GOB oyunu, sunduğu NFT‘leri desteklemek için Unity ve Ethereum blok zinciri ve Immutable X Layer 2 çözümü ile oluşturulmuştur. Oyun, oyuncuların oyun işlevleri için gereken oyun içi NFT’lere sahip olmalarını ve kontrol etmelerini sağlar. Bu NFT ödülleri, daha fazla kazanç fırsatı için alan yaratır ve ikincil NFT pazaryerlerinde alınıp satılabilir. Oyun, oynanışı geliştirmek ve etkileşimi artırmak için işlevsel NFT’leri platformuna entegre ediyor. Bu varlıklar, GOB ekosistemine katılmak veya oyunu oynamak için ön koşul değildir.

Varlıklar arasında, bir oyuncuyu diğerinden farklılaştıran ve oyundan kazanılan üstün ödülleri garanti eden oyun içi avatarlar olan Goon Karakterleri yer alır. NFT oldukları için, iki Goon Karakteri tam olarak aynı olamaz.Diğer önemli NFT’ler, kullanıcıların oyunu oynamasını ve ekosistemi anlamasını sağlayan Goon Kartlarıdır. Kartların tümü NFT değildir, ancak NFT tabanlı olanlar, tüm kartlar arasında en değerli ve istenenlerdir.

GOB’u piyasada öne çıkaran şeylerden biri, mevcut kazan-kazan oyun ekosistemine girmenin önündeki engelleri azaltmayı hedeflemesidir. Bunu, kullanıcılara ücretsiz bir kazan-kazan modeli aracılığıyla oyun deneyimleri sunarak yapar. Ek olarak, Web 2 oyuncularının bir kripto cüzdanı olmadan Web 3 platformundaki özelliklere erişmesine izin vererek dahil edilmesini teşvik eder. Bu nedenle, 2D/3D hibrit arayüzü, kullanıcılara her iki oyun alanından da hizmet vermektedir.

Toplam arzı : 750,000,000 adettir.

GOB coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar