0

Gate io & ORJ & MUC & SWCH & NAI Airdrop Fırsatı

Toplam 7,000 dolar değerinde ORJ coin + NAI coin + MUC coin + SWCH coin, çekilişle 120 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 18 Nisan 2024

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için gate borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan üye olabilirsiniz.

Gate io airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Gate io & Orange (ORNJ) gleam linki için tıklayınız.

Gate io & Multi Universe Central (MUC) gleam linki için tıklayınız.

Gate io & Swiss Cheese Finance (SWCH) gleam linki için tıklayınız.

Gate io & Nuklai (NAI) gleam linki için tıklayınız.

Not: Airdrop’a katılabilmek için herhangi bir coin de minimum 100 dolarlık hacim yapmalısınız.

Swiss Cheese Finance (SWCH) Coin Nedir?

Swisscheese olarak, tokenize edilmiş hisse senetlerinin güvenli ve verimli ticareti için merkezi olmayan bir platform sağlayarak bu finansal dönüşümün ön saflarında yer alıyoruz. Kullanıcılar şunları yapabilir: Her türlü dijital jetonu, kripto para birimini ve yerel SWCH jetonlarımızı kullanarak platformumuz aracılığıyla hisse senetlerinin kısmi mülkiyetine erişin. Her tokenleştirilmiş hisse senedi, temel hisse senedinin bir kısmını temsil eder ve kullanıcıların doğrudan merkezi olmayan platformumuzda hisse senetlerine yatırım yapmasına ve ticaret yapmasına olanak tanır. Bu tokenleştirme süreci, girişin önündeki geleneksel engelleri ortadan kaldırır, pazar erişilebilirliğini artırır ve kullanıcılar için işlem maliyetlerini azaltır.

Apple, Netflix ve Meta gibi hisse senetlerini tokenize ederek kullanıcılarımıza yatırım portföylerini çeşitlendirme ve geleneksel yatırımların potansiyel faydalarından yararlanma fırsatı sunuyoruz. Blockchain teknolojisinin avantajlarından yararlanırken borsa. Platformumuz aracılığıyla kullanıcılar, tokenizasyonun likiditesinden, rahatlığından ve küresel erişiminden yararlanarak bu tokenize edilmiş hisse senetlerini sorunsuz bir şekilde alıp satabilirler.

Toplam Arzı : 120,000,000 adettir.

SWCH coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Multi Universe Central (MUC) Coin Nedir?

Çoklu Evren Merkezi (MUC) inşa edilecek bir projedir sonsuz bir evren ve onu destekleyen bir ekosistemdir
MUC (Multi Universe Central), çeşitli merkezi olmayan IP’lere bağlı bir yardımcı program token projesidir ve içindekiler. MUC ekosisteminin yüksek genişletilebilirliğine dayanarak MUC, diğer çeşitli projelerle işbirliği yapabilir ve çalışabilir.

Nuklai (NAI) Coin Nedir?

Nuklai, işbirliğine dayalı bir veri pazarı ve veri ekosistemleri için altyapı sağlayıcısıdır. Topluluk odaklı veri analizinin gücünü, en başarılı modern işletmelerden bazılarının veri kümeleriyle bir araya getirir.

Pazar, hem tabandan gelen veri meraklılarına, KOBİ’lere hem de kurumsal ortaklara yeni veri kaynaklarına erişmenin yanı sıra kendi kullanılmamış verilerinizi kullanma yollarına da olanak tanır. Bu onların yeni içgörüler kazanmalarına, düzenlemelerin sınırları dahilinde yeni gelir akışları bulmalarına ve kendi veri yönetişimi çerçevesinde kalmalarına olanak tanır .

Verileri paylaşmak, talep etmek ve anlamak için kullanımı kolay bir platform sağlıyoruz. Bu, yeni nesil Büyük Dil Modellerini ve yapay zekayı desteklerken önemli içgörüleri ortaya çıkarır, süreçleri iyileştirir ve yeni iş fırsatlarının önünü açar. Bunların tümü, veri yayınlayanları veya katkıda bulunanları ödüllendirirken, veri tüketenlerden ücret alan adil bir sistem tarafından desteklenmektedir.

Orange (ORNJ) Coin Nedir?

Orange, tüketicilerin ve işletmelerin Bitcoin ve diğer blok zinciri protokollerini yönetmelerine yardımcı olan ürün ve hizmetlerden oluşan bir merkeziyetsiz finans (DeFi) ekosistemidir.

Orange, MEXC’de kullanımınıza sunulmuştur. MEXC, tokeni doğrudan platformumuzda satın alma, tutma, transfer ve stake etme kolaylığı sağlar.

Toplam Arzı : 100,000,000 adettir.

ORNJ coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar