0

Bitcoin’de Yeni Zirve Geldi!

Bitcoin yükselişine kaldığı yerden devam ediyor. Bitcoin geçtiğimiz saatlerde 57.500 dolar seviyesinden sert bir yükseliş yaşayarak 60.500 dolar ile yeni bir ATH belirledi.

Son 1 haftadır yükselen en popüler kripto para Bitcoin yeni rekorunu kırdı. 24 saatte yüzde 7’nın üzerinde değer kazanan kripto para, 60 bin 500’ya kadar yükseldi. Son yükselişte ABD’de Başkanı Joe Biden’ın 1,9 trilyon dolarlık yeni Koronavirüs destek paketini onaylaması etkili oldu. Bunun üzerine bir çok kurumsal firmanın bitcoin satın alması ile fiyatta yükselişler görüyorduk.

Son ATH olan 58.350 aşılamadığını bir önceki haberimizde bahsetmiştik artık bu direnç aşıldı ve destek noktamıza dönüştü. Yeni zirvesi olan 60.500 dolar bitcoin için boğa sezonunun devam ettiğini göstermekte.

GOLDMAN SACHS İŞARET ETMİŞTİ

Goldman Sachs Küresel Piyasalar Birimi Dijital Varlık Başkanı Matt McDermott da geçen hafta yaptığı açıklamada Goldman yatırımcılarının yüzde 40’ının kriptoyla bir tür ilişkisi olduğunu belirtti. Waldron, pandeminin çevrimiçi alışverişleri önemli ölçüde hızlandırdığına işaret ederek, bunun da kripto para ödemelerinde büyük artışa neden olacağına dikkat çekti.

Güncel airdrop fırsatlarını görmek için tıklayınız.!!!

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar