0

Binance TR Mobil Uygulaması Yayınlandı

Dünya devi kripto para borsası Binance, ülkemizde Binance TR ismiyle ve farklı site üzerinden faaliyet gösteriyor. Türkiye’deki kullanıcılar trbinance.com adresinden işlem yapıyor. Bu sitenin tasarımı mobil uyumlu olmadığı için ve ülkemizden Binance mobil uygulaması kullanılamadığı için yatırımcılar mecburen masaüstünden işlem yapıyordu. Sonunda Türkiye kullanıcıları için mobil uygulama yayınlandı. Binance TR uygulamasını kullanarak cepten işlem yapabilirsiniz.

Trbinance üyeliğiniz yok ise buradan üye olabilirsiniz. Binance.com üzerinden üyeliğiniz mevcut ise KYC onayı yapmadan buradan kullanım sağlayabilirsiniz.

Trbinance Android linki için burayı tıklayınız.

Trbinance İOS linki için burayı tıklayınız.

BinanceTr mobil app

Binance.com mevcut iken neden TRbinance kullanmayılız ?

Trbinance kullanma sebeblerimizden biri 7/24 para çekimi yapabiliyor olmamız. Buna şöyle örnek verebiliriz, bankanızdan binance.com veya başka global borsaya para aktarmak istediğinizde komisyon oranları ile karşılaşmaktayız. Bunun için öncelikle Trbinance üzerinden TL yatırımını minumum komisyon ile TRbinance üzerinden coin alarak global pazara yatırabilirsiniz. Aynı şekilde Binance.com üzerinden veya global borsalardan USDT bazında coininiz mevcutsa TRC-20 üzerinden komisyonsuz gönderim yaparak paranızı en az kesinti ile bankanıza çekebilirsiniz. Tabi şuan Türkiye’de hizmet veren bir çok Türk borsası mevcut bunlarada şöyle örnek verebiliriz; Paribu, Btcturk, Bitlo, Felixo vb borsalardan aynı işlemleri yapabilirsiniz.

Güncel airdrop fırsatlarını görmek için tıklayınız.!!!

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar