0

Amber League Topluluğa Özel Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam 5 farklı partnerlik ile 70000 $TNDR coin, 20000 $DIO coin, 6000 $LFC coin, 200 $BUSD ve 15 NFT çekilişle 125 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi: 1 Aralık 2022

Binance smart chain BEP20, Polygon, Caduceus ve Solana Cüzdan kodu istemekte, metamask ve phantom cüzdan kodunu kullanabilirsiniz.

Amber League airdrop’una gleam üzerinden katılabilirsiniz.

Amber League gleam linki için tıklayınız.

Airdrop partnerleri şunlardır: Thunder Lands, PlaceWar, Decimated, Gamestarter, Supernova

Decimated (DIO) Coin Nedir?

Decimated Coin Fracture Labs tarafından geliştirilen, kullanıcıların kaynak toplamak, diğer oyuncularla ticaret yapmak ve kıyamet ortamında akıl ve beceri yeteneklerini kullanarak hayata kalmak için oynadıkları bir oyunun dijital para birimidir. Çevirmiçi çok oyunculu olan bu platformda kullanılan Decimated Coin, Ethereum ağına bağlıdır. 2019 yılında piyasa sürülmüştür. DIO coin platform içinde kullanılmak için tasarlanmıştır.

Toplam Arzı : 1,000,000,000 adettir.

DIO coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Supernova (LFC) Coin Nedir?

Supernova, Play-To-Earn özelliği, kripto para birimi ve NFT uygulaması ile çok platformlu (tarayıcı, mobil, PC) bilim kurgu açık dünya MMORPG’dir. 2020’den beri Sunday Games ekibi tarafından geliştirilmektedir. Supernova, hem blockchain hem de oyun oynama konusunda her türlü deneyime sahip oyuncular tarafından erişilebilir olacak.

Supernova, ilk yatırım gerektirmeyen, açık ekonomiye sahip, Oynaması Ücretsiz bir oyun olacak. Oyuncular, oyun içinde $LFC kripto para birimi kazanabilecek ve bunu diğer oyunculardan satabilecek veya onlardan satın alabilecek. $LFC, NFT Blueprints satın almanın, Life Corporation gov jetonlarını staking yoluyla kazanmanın ve daha fazlasının tek yoludur.

Toplam Arzı : 100,000,000 adettir.

LFC coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Thunder Lands (TNDR) Coin Nedir?

Klasik oynanış ile yenilikçi blockchain teknolojisinin özelliklerini birleştiren proje, karanlık fantezi türünde geçen bir sanal oyun metaverse evrenidir. Kazanmak için oyna mekaniğine dayalı olarak oyuncular, oyundan elde ettikleri kârı artırmak için kaynakları toplayabilecek, NFT’lerini stake edebilecek ve TNDR jetonları alabileceklerdir. TNDR coin platformun tokenidir.

Toplam Arzı : 10,000,000,000 adettir.

TNDR coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için Güncel Airdroplarsayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar