0

USDD Yıldönümü Özel Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

USDD, 1. yılına özel airdrop düzenliyor.

Toplam 1,000 USDD coin, çekilişle 185 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 13 Mayıs 2023

Huobi, (USDD – TRC-20) cüzdan kodu istemekte, airdrop’a katılım yapabilmek için huobi borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

Gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

1,000 USDD coin gleam linki için tıklayınız.

USDD Coin Nedir?

TRON DAO, resmi Twitter hesabı üzerinden merkeziyetsiz stablecoin’ler rekabetine katılacağını duyurdu. USDD, 5 Mayıs 2022 günü TRON ağında piyasaya sürülecek. Merkeziyetsiz algoritmik stablecoin USDD, ABD dolarına sabit olacak.

Tweetin devamında, USDD‘nin matematik ve algoritmalar uygulayarak finansı herkes için erişilebilir hale getireceği söyleniyor. Herhangi bir merkezi varlığa dayanmadan kalıcı olarak var olacağı belirtilen USDD için tweet dizisi “Dünya çapındaki yedi milyar insanın tamamı için daha fazla özgürlük için birlikte çalışalım!” şeklinde sonlanıyor. USDD coin tron ağının yeni gözdesi olarak büyümeye devam ediyor.

Stablecoin Nedir?

Stablecoin, diğer kriptolardan daha fazla istikrar sağlamak için oluşturulmuş bir kripto para birimi türüdür. Diğer kripto para birimlerinin sağlamış olduğu pek çok avantajı sunan Stablecoin’in tek temel farkı değişken coin olmamasıdır.

Stablecoin’ler istikrarlı olacak şekilde tasarlanmış bir değere sahip olması bakımından güvenli liman halindedir. Bu da dalgalanan kripto para birimlerinin aksine herhangi bir kayıp riskine sahip değildir.

Kullanılmasını bir başka nedeni de blok zincirinde çalışmaları bakımından sürekli olarak çalışması oluyor. Alım satımlarda da sık sık kullanılan Stablecoin’ler, pek çok işlemde de kullanılıyor.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için Güncel Airdroplarsayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar