0

Tarihin En Büyük Bitcoin Etkinliği Artış Getirir mi?

Covid-19 nedeniyle ara verilen kripto para konferansları, Miami’de gerçekleşecek dünyanın en büyük Bitcoin etkinliği ile devam edecek, Bitcoin 2021 konferansı, politikacılar, düzenleyiciler, ünlüler, Bitcoin savunucuları ve kripto para endüstrisindeki yatırımcılar da dahil olmak üzere bir dizi katılımcı ve saygın açılış konuşmacısı ile Haziran ayında Miami’de yapılacak.

Etkinliğin başlangıçta 30 Nisan – 1 Mayıs tarihleri ​​arasında Los Angeles’ta yapılması planlanıyordu. Ancak, COVID-19’un ikinci dalgası ve aşıların kullanıma sunulması nedeniyle tarih ve konum değiştirildi. Bu hafta Bitcoin 2021, 3 ve 5 Haziran tarihleri ​​arasında Miami Wynwood’s Mana Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Şimdiye kadarki en büyük Bitcoin etkinliğine en az 12.000 katılımcı bekliyor.

Katılımcılar arasında kimler var!

Bitcoin 2021, eski kongre üyesi Ron Paul, Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, Senatör Cynthia Lummis, MicroStrategy’den Michael Saylor ve Twitter’dan Jack Dorsey gibi ana konuşmacılara ev sahipliği yapacak. Diğer öne çıkan konuşmacılar arasında Floyd Mayweather Jr, Winklevoss ikizleri, Max Keiser ve Warren Davidson sayılabilir.

Peki bu etkinliğin bitcoin’e etkisi olur mu?

Bitcoin piyasası son zamanlarda çokca kan kaybetti. Artık bitcoin bir karar evresine girmiş bulunmakta ya buradan 20 bin dolara kadar gidecek ayı sezonuna girecek yada artık bitcoin yukarıya devam edecek, bunun için elbette bazı haberlere ihtiyaç var, bu zamanda gerçekleşecek bir etkinliğin Bitcoin için oldukça olumlu olacaktır. Etkinliğe katılacak insanlar bitcoin ve geleceğine inanan insanlar buradan güzel haberler piyasaya gelecektir ve bu haberler bitcoin’e yön vereceğini ve bu yönün olumlu olacağını düşünüyorum.

Güncel airdrop fırsatlarını görmek için tıklayınız.!!!

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar