0

Starly & KuCoin $STARLY Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 30,000 $STARLY coin, çekilişle dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 7 Temmuz 2022

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için kucoin borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

Kucoin borsası; binance, gate.io, huobi gibi global, güvenilir ve hacimli borsadır.

Kucoin airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve uid numaranızı kucoin profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Starly & KuCoin airdrop’una gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

Starly & KuCoin $STARLY coin gleam linki için tıklayınız.

Starly & KuCoin | airdropturkiye.com

Starly Coin Nedir?

Starly, hızla büyüyen NFT meraklıları pazarını yakalamayı amaçlayan Flow blok zincirinde oyunlaştırılmış NFT koleksiyonları oluşturmak ve ticaretini yapmak için bir platformdur.

Geliştirilen bu platform içerisinde kullanıcılar kendi NFT koleksiyonlarını oluşturabiliyor. Ayrıca kullanıcılara sahip oldukları koleksiyonları veya koleksiyon içerisindeki parçaları satışa sunma imkanı da veriliyor.

Her kullanıcı Starly Coin platformuna dahil olduktan sonra farklı NFT paketleri / kutuları satın alabiliyor. Satın alınan bu NFT paketleri sayesinde birbirinden farklı NFT değerlerine sahip olunuyor. Satın alınan değerler kullanıcının zamanla koleksiyonunu tamamlamasında yardımcı oluyor.

NFT paketlerinde yer alan bu NFT kartları konusunda uzman sanatçı ve tasarımcılar tarafından oluşturuluyor. Sanatçılar ve çizerler tarafından oluşturulması ise platformun değerini artırırken sahip olunan kartları bir eser olarak nitelendiriyor. Kullanıcılar sahip oldukları kartlar ile koleksiyon sahibi olurken bu kartları satışa da çıkarabiliyor.

Ciddi bir yatırıma sahip olan Starly Coin projesi gündeme yüksek bir seviyeden girmeyi başarıyor. Yükselmeye müsait yapısı ile de kullanıcıların dikkatini çekiyor. Çizerler ve sanatçılar tarafından hazırlanan bu NFT kartları web sitesinde kullanıcı ve yatırımcıların beğenisine sunuluyor.

Starly coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar