0

Socios Taraftar Token Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Diğer güncel airdrop fırsatlarını görmek için tıklayınız.!!!

Socios.com App uygulaması ile günlük taraftar tokenleri avlıyabiliyoruz. ayrıca gleam üzerinden indirme yaparsanız ayrıca çekilişe katılmaya hak kazanıyorsunuz.

Toplam dağıtım miktarı belirtirmemiş fakat elinizi hızlı tutmakta fayda var 🙂

Kazanabileceğiniz tokenlere günümüz fiyatlarına bakalım.

GAL token = 5.59$ JUV token= 10.36$ PSG token = 10.34$ BAR token = 11.76$ ve buna benzer bir çok taraftar tokeni mevcut.

Öncelikle linkten Socios kripto para cüzdanını telefonumuza kuruyoruz. Link için buraya tıklayınız.

Bu kısımdan uygulamayı telefonumuza kuruyoruz ve cüzdanımızı oluşturup kullanıcı adını girerseniz ayrıca 100 kredi kazanıyorsunuz. ve burada ki çekilişle token kazanma şansınız oluyor.

Uygulamayı indirip yeni cüzdan oluşturuyorsunuz Trustwallet tarzı size kurtarma kodları verecektir. Bu kodları ve şifrenizi saklayınız. Daha sonra token avına başlayabilirsiniz. Pokemon go tarzı size yakın kısımlarda tokenler çıkmakta 24 saat ara ile tokenleri avlayabilirsiniz. Değerli tokenler çıkmakta şansınızı deneyin taraftar tokenleri ilerde değerlenebilir. Socios.com site içi bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. ayrıca buradan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Token Avı Nedir?

Token Avı, kullanıcıların ücretsiz $CHZ ve Taraftar Tokenları toplayabileceği artırılmış gerçekliğe dayalı bir konum belirleme özelliğidir. Ayrıca iki oynama şekli vardır. Günlük Küresel Token Avları için her gün uygulamaya giriş yapmanız gerekir. Dünyanın neresinde olursanız olun, yakın çevrenizde $CHZ ve Taraftar Tokenları bulunacaktır. Yeterince şanslıysanız, özel tek bir alanda çok sayıda ücretsiz tokenı kullanıma sunacağımız özel ve yerel etkinliklerimizden birinin yakınında bulunabilirsiniz. Elinizde bulunanları maksimuma çıkarmak için Token Avı Görevi haritanızdaki tüm ilgili noktaları ziyaret ettiğinizden emin olun. Tüm ücretsiz tokenlar, toplanıldıkça Socios.com cüzdanınıza eklenir.

Kaç tane bedava Token toplayabilirim?

Bulabildiğiniz kadar token toplayabilirsiniz! İlk lansman planlarımızın parçası olarak milyonlarca ücretsiz $CHZ ve binlerce ücretsiz Taraftar Tokenı veriyoruz.Ancak, 24 saatlik bir sürede toplayabileceğiniz $CHZ ve Taraftar Tokenlarının miktarında bir sınırlama var. İlk lansman sonrası ücretsiz token tedariki azalacak ancak hala toplayabileceğiniz bir sürü token sizi bekliyor olacaktır.

Diğer güncel airdrop fırsatlarını görmek için tıklayınız.!!!

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar