0

Seedify & Solidus AI (AITECH) Airdrop Fırsatı

Toplam 2,500 SFUND coin + 2,500 AITECH coin, çekilişle dağıtımı yapılacaktır.

Airdrop bitiş tarihi : 22 Ağustos 2023

Galxe üzeirinden katılım yapılmakta, katılım için metamask cüzdanınızı kullanabilirsiniz.

Seedify & Solidus AI (AITECH) çekiliş linki için tıklayınız | Referans kazanç yoktur.!

Solidus AI (AITECH) Token Nedir?

Solidus Ai Tech, Devlet Otoritelerinin, Megacorps’un, KOBİ’lerin ve Profesyonellerin Yapay Zeka hizmetlerini dünyalar üzerinden sorunsuz bir şekilde satın alabilecekleri Çevre Dostu Yüksek Performanslı Bilgi İşlem (HPC) Veri Merkezi ve Hizmet Olarak Altyapı (IaaS) platformu kuruyor.

Bükreş’teki elektrik maliyetleri de daha ucuz ve internet hızları AB’deki çoğu ülkeden daha hızlı, bu da rakiplerden daha düşük maliyetlerle ve ayrıca daha çevre dostu bir şekilde çalışabileceği anlamına geliyor.

Solidus ayrıca, geliştiricilerin bir kar payı modeli aracılığıyla fayda sağlayacakları, kullanıcılarının lisanslamaları için Yapay Zeka yazılım uygulamalarını başlatmaları için yazılım geliştiriciler için bir pazar yeri başlatacak. AITECH platformun ana tokenidir.

AITECH coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Seedify SFUND Coin Nedir?

Seedify Fund proje geliştiricilerine finansman, topluluk, ortaklık oluşturma ve projenin geleceğine danışmanlık etme gibi temel birçok desteği sunuyor. Bu sebeple platform, birçok altcoin projesi için kuluçka merkezi olarak görülüyor.

Üstelik SFUND, NFT ve giderek gelişen GameFi alanında da varlık gösteriyor. Seedify, ilk oyun arzı yani Initial Game Offering (IGO) sağlayarak blockchain oyunlarının sermaye toplamasına da katkı sağlıyor. IGO sayesinde katılımcılar bir yandan oyunun erken geliştirme aşamalarını desteklerken diğer yandan oyun içi token varlıklarına da erişim sağlıyor. SFUND 9 katmanlı bir tahsis mekanizması sunarak, yatırımcılar için çeşitli kazanç imkanlarının önünü açıyor. Bu katmanlar arasında garantili tahsisten çekiliş usulü tahsise kadar çeşitli seçenekler bulunuyor.

Toplam Arzı : 100,000,000 adettir.

SFUND coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için Güncel Airdroplarsayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar