0

Ripple (XRP) İçin Yeni Hedef: 1 Dolar!

Ripple (XRP), kurumsal benimseme, teknik gelişmeler ve olumlu yasal gelişmelerin bir kombinasyonu sayesinde 2023 yılında yükselişini sürdürüyor. Ripple (XRP), piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto para birimi haline geldi. Bu yükselişlerin ardından, Ripple (XRP) topluluğu 1 doların üzerine çıkma hedefini sıkça dile getiriyor. Bu hedef, daha önce XRP’nin ulaştığı zirvelere dönüş yapma potansiyeline işaret ediyor. Ripple (XRP), yazımızı yazdığımız sırada 0.685 dolar seviyesinden işlem görüyor.

XRP‘nin 1 dolarlık fiyat hedefine ulaşmasının birkaç yolu var. Bunlardan biri, kurumsal benimsenmenin artması. Ripple, küresel bankacılık ve finans endüstrilerinde benimsenme için güçlü bir kampanya yürütüyor. Bu çabalar başarılı olursa, XRP’nin kurumsal yatırımcılar tarafından daha fazla talep görmesine ve fiyatının yükselmesine neden olabilir.

XRP Gelişmeleri:

Ripple’ın Gürcistan ve Dubai’de faaliyet göstermek için onay almasıyla tekrardan XRP coin yükselişe geçti. Dubai Finansal Hizmetler Otoritesi (DFSA), geçtiğimiz hafta sanal varlıklar rejimi kapsamında Ripple (XRP)‘yi onayladı. Ayrıca Dubai Uluslararası Finans Merkezi’ndeki lisanslı firmaların XRP’yi kripto hizmetlerinin bir parçası olarak müşterilere sunmalarına izin verdiğini de açıkladı.

Tüm bunlara ek olarak XRP/USD paritesindeki kazançlar Ripple’ın 8-9 Kasım tarihlerinde Dubai’de düzenleyeceği Swell konferansından önce, blockchain ödeme firmasının İlk Halka Arz (IPO) planlarını açıklayabileceği iddialarının ortasında geldi.

XRP Destek ve Direnç Noktaları

0.70 dolar üzerine çıkan XRP coin, önündeki kritik nokta olan 0.73- 0.80 dolar aralığını test etmek isteyecektir. CoinGlass’tan alınan verilere göre, son 24 saat içinde XRP’de 4,5 milyon dolardan fazla long pozisyonun tasfiye edildiği gözüküyor. Bitcoin’de göreceğimiz bir yükselişin XRP için olumlu olacağını söyleyebiliriz.

Bitcoin (BTC)’nin gevşemesi durumunda, XRP coin yavaş yavaş alt seviyelere çekilebilir. Bu tür bir durumda ise sırasıyla 0.64 – 0.60 dolara kadar düşüşler yaşanabilir. XRP için fiyatın 0.60 dolar üzerinde kaldığı sürece, yükseliş trendinin devam edeceğini söyleyebiliriz.

Güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar