0

PolkaBridge & BullBear AI Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam 5,000 dolar, çekilişle 500 kişiye dağıtılacaktır.

Airdrop bitiş tarihi : 1 Mayıs 2023

Ethereum cüzdan kodu istemekte, metamask cüzdan kodunu kullanabilirsiniz.

PolkaBridge & BullBear AI airdrop’u için gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

PolkaBridge & BullBear AI gleam linki için tıklayınız

Polkabridge (PBR) Coin Nedir?

PolkaBridge (PBR) Coin, merkezi olmayan finans (DeFi) platformu PolkaBridge tarafından desteklenen bir kripto para birimidir. PBR, Binance Smart Chain (BSC) ağında işlem gören bir ERC-20 tokenidir.

PolkaBridge, merkezi olmayan bir likidite havuzu ve AMM (otomatik piyasa yapıcısı) platformudur. PBR, PolkaBridge platformunda kullanılan birçok işlem için ödeme yöntemi olarak kabul edilir. Bu işlemler arasında likidite sağlama, havuzlara katılma ve diğer kullanıcıların işlemlerini takip etme gibi işlemler yer alır.

PBR ayrıca, kullanıcıların PolkaBridge platformunda alım satım yaparken özel indirimler ve avantajlar elde etmelerini sağlar. PolkaBridge platformunda işlem yapan kullanıcılar, PBR kullanarak platform ücretlerini ödeyebilirler ve bu işlem sırasında indirimler ve özel fırsatlar kazanabilirler.

Toplam Arzı : 100,000,000 adettir.

Buradan PBR coin projesini inceleyebilirsiniz.

BullBear AI (AIBB) Coin Nedir?

BullBear AI (AIBB) Coin, merkezi olmayan bir finans (DeFi) platformu olan BullBear Exchange tarafından desteklenen bir kripto para birimidir. AIBB, BullBear Exchange’te işlem gören ve aynı zamanda diğer kripto para birimleri ile takas edilebilen bir ERC-20 tokenidir.

BullBear Exchange, yapay zeka tabanlı analiz araçları kullanarak piyasa verilerini izleyen ve analiz eden bir ticaret platformudur. AIBB Coin, bu analiz araçlarının kullanımını kolaylaştırarak, kullanıcıların yatırım kararlarını daha iyi bir şekilde bilgilendirmelerine yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiştir.

AIBB Coin’in bir diğer özelliği de, BullBear Exchange platformunda kullanılan madencilik algoritmasıdır. Bu algoritma, enerji tüketimini ve işlem süresini azaltarak daha verimli bir madencilik süreci sağlamaktadır.

AIBB coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Toplam Arzı : 100,000,000,000,000,000 adettir.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için Güncel Airdroplarsayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar