0

MEXC & ZERO (MEOW) Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 13,757 MEOW coin, çekilişle 20 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 20 Kasım 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

Mexc & ZERO (MEOW) çekilişi için tıklayınız.

Ayrıca Mexc Türkiye topluluğuna özel MEOW coin airdrop’una katılım yapabilmek için sırasıyla aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1- MexcTR & ZERO (MEOW) airdrop sayfası için tıklayınız.

2- Sırasıyla twitter sayfalarını takip etmelisiniz. @MEXCTR @zero__tech ve @airdropturkiiye

3- Mexc Türkiye youtube sayfasına abone olmalısınız. @MEXCTurkiye

4- Twitter postunu beğenip, 3 arkadaşınızı etiketleyip retweet yapmalısınız.

5- Son olarak Uid numaranızı ve retweet yaptığınız linki, google form üzerinden ekleyip göndermelisiniz.

ZERO (MEOW) Coin Nedir?

Zero, mevcut internet platformları ve sosyal ağlar tarafından kullanılan ve reklam, oyunlaştırma ve şeffaf olmayan algoritmalarla insanların dikkatini ve seçim yapmasını manipüle etmek üzere tasarlanmış temel sorunlu teşvikleri ortadan kaldırmaktadır. Zero, bu sorunların kurumsal güvene dayalı sorumluluk ve kurallar düzeyinde var olan daha derin bir yapısal sorunun belirtileri olduğunu ileri sürmektedir. Bahsedilen sorunlar, şirketlerin yasal yapısı ve yalnızca bulut mimarilerinin yarattığı teşvik ve bilgi asimetrisi sonucunda insan dikkatinin değişiminden ortaya çıkan rant arayışını içermektedir. İhtiyaç duyulan şey, üyelerin hem seçim yapma (platform yönetişimi) hem de bireysel ve kolektif katılımın bir sonucu olarak ortaya çıkan ekonomik avantajı paylaşırken verilerinin, kişisel gizliliklerinin ve çevrimiçi deneyimlerinin kontrolünü ellerinde tutmalarını sağlayan şeffaf bir yapıdır.

Zero, açık, dağıtılmış ve şeffaf protokollere dayanan, geleneksel sosyal ağlara ve internet platformlarına alternatiftir ve topluluk tarafından yönetilmektedir. Zero Uygulamasını bir masaüstü veya mobil cihazda çalıştıran üyeler, Zero Grid’e güç sağlayan hesaplama kaynakları ve ağ bant genişliği karşılığında puan alırlar. Puanlar, Zero’nun ERC-20 tokeni olan Infinity için kullanılabilir ve elde edilen kârlar daha sonra Zero Grid’in inşası ve bakımından sorumlu ortak bir topluluk DAO’larına dağıtılır.

Toplam Arzı: 10.101.010.101 adettir.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar