0

MEXC & World Pay Token & Epiko Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 524,469 WPAY coin + 412,500 EPIKO coin , çekilişle 75 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 13 Ağustos 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gleam üzerinden çekilişlere katılabilirsiniz.

Mexc & Epiko çekilişi için tıklayınız.

Mexc & World Pay Token çekilişi için tıklayınız.

World Pay Token Quiz Cevabı : PEER-PEER

Epiko (EPIKO) Coin Nedir?

Epiko, Mobil, PC ve VR oyunlarını blok zinciri teknolojisi, oyna-kazan mekaniği, NFT’ler ve merkeziyetsiz yönetim ile birleştiren devrim niteliğinde bir GameFi platformudur. Web 3.0 birlikte çalışabilirliği ile oyuncular, diğer merkeziyetsiz uygulamalar ve platformlarla sorunsuz bir şekilde bağlantı kurarak dinamik ve birbirine bağlı bir oyun evreni oluşturabiliyorlar. Epiko, oyuncuları güçlendirerek ve oyuncular ile geliştiriciler arasındaki ilişkiyi yeniden şekillendirerek oyun endüstrisini yeniden tanımlıyor.

EPIKO token, Epiko ekosisteminin bel kemiğidir ve token sahiplerine temel yardımcı programlar ve değer sunar. Birincil oyun içi para birimi olarak, oyuncuların ögeler, yükseltmeler ve NFT’ler edinmeleri için sorunsuz işlemleri kolaylaştırarak oyun deneyimlerini zenginleştirir. Oyna Kazan mekaniği sayesinde, oyuncular aktif olarak katılmaya teşvik edilir ve başarıları için ödül olarak EPIKO token kazanırlar. Dahası, token, sahiplerine merkeziyetsiz yönetimde oylama gücü vererek topluluk odaklı kararlar alınmasını sağlar. Bu, platformun büyümesini sağlayan ilgili ve güçlendirilmiş bir topluluğu teşvik eder.

Toplam Arzı: 300.000.000 adettir.

World Pay Token (WPAY) Coin Nedir?

World Pay Token (WPAY), daha verimli ve uygun maliyetli bir ödeme sistemi oluşturmak amacıyla Binance Smart Chain (BSC) üzerine inşa edilmiş merkeziyetsiz bir fayda tokenidir. Token, deflasyonist olacak şekilde tasarlanmıştır, yani arzı zamanla azalacak ve bu şekilde değerinde bir artış olacaktır. Bunu, yakım adı verilen ve her işlemin bir kısmının dolaşımdan kalıcı olarak kaldırıldığı bir mekanizma aracılığıyla gerçekleştirir. WPAY tokeni, insanların değer alışverişinde devrim yaratmayı amaçlayan umut verici bir projedir. Güvenlik, şeffaflık ve kullanıcılar tarafından benimsenmesine güçlü bir şekilde odaklanan $WPAY ekibi, kullanıcıların token ekosistemiyle etkileşim kurması için sorunsuz ve verimli bir yol sağlayacak bir proje sunmaya kendini adamıştır.

Toplam Arzı: 1.000.000.000 adettir.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar