0

MEXC & VirtuSwap (VRSW) Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 27,600 VRSW coin, çekilişle 40 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 12 Temmuz 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

MEXC & VirtuSwap (VRSW) gleam linki için tıklayınız.

VirtuSwap (VRSW) Coin Nedir?

VirtuSwap, büyük ve ihmal edilmiş bir pazar segmentine hitap eden yenilikçi bir DEX’tir – sınırlı likiditeye sahip varlıkların alım satımı (yani ilk 5’in dışında). Alım satımı yapılan varlıklar arasında doğrudan likiditenin sınırlı olması veya olmaması, maliyetli dolaylı alım satımlara (yani alım satımın 3. varlıklar aracılığıyla yönlendirilmesi) neden olur ve bunun sonucunda bir yatırımcı çift alım satım ücretine, fiyat etkisine ve gaz ücretlerine maruz kalır. Dolaylı alım satım, son bir yılda insanların alım satım faaliyetinin %20’sinden fazlasını oluşturmaktadır.

VirtuSwap, kendisini büyük ölçüde DeFi ekosistemine yenilik getirmeye ve DEX alım satımını CEX alım satımı kadar verimli hale getirmeye adamıştır. VirtuSwap DEX’in iki temel bileşeni vardır. İlki, karşılık gelen likidite havuzunun varlığına bakılmaksızın herhangi iki varlık arasında rezerv bazlı, doğrudan alım satıma izin veren yeni bir havuz mimarisidir. İkincisi, “Minerva motoru” — protokol katılımcılarının (likidite sağlayıcıları ve yatırımcılar) faydalarını en üst düzeye çıkarmak için yapay zeka tabanlı ekonomik teşvikleri bir araya toplayan optimize edici protokoldür.

Toplam Arzı: 1,000.000.000 adettir.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar