0

MEXC & Vertex (VRTX) Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 2,000 USDT coin, çekilişle 70 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 28 Kasım 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

Mexc & Vertex (VRTX) çekilişi için tıklayınız.

Vertex Protocol (VRTX) Coin Nedir?

Vertex Protocol (VRTX), merkeziyetsiz bir borsa (DEX) protokolüdür. Kullanıcılara üstün bir kontrol paneli, merkezi borsa (CEX) benzeri emir eşleştirme hızı ve VRTX token ile desteklenen gelecekteki bir DAO yönetişim modeli sunarak DEX manzarasını devrim yaratmayı amaçlamaktadır.

Vertex Protokolü, yönetişimi merkezileştirmeyi ve bir yönetişim tokeni olan VRTX’in piyasaya sürülmesi yoluyla ek fayda sağlamayı planlıyor. VRTX’in ana işlevi, Vertex’e etkin merkezi olmayan katılımı kolaylaştırmak ve aynı zamanda bir likit stake tokenı olan xVRTX’i ve protokolün devredilemez oylama tokenı olan voVRTX’i oluşturmak olacaktır. Her ikisi de protokole farklı düzeyde bağlılığın ödüllendirilmesi ve paydaşların çeşitli yönetişim ve katılım düzeylerinde ödüllendirilmesi açısından önemlidir.

VRTX coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar