0

Mexc & The QWAN & Sui Launch Airdrop

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 103,214 SLT coin + 4,761 QWAN coin, çekilişle 50 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 31 Mayıs 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Mexc & The QWAN gleam linki için tıklayınız.

Mexc & Sui Launch gleam linki için tıklayınız.

The QWAN (QWAN) Coin Nedir?

QWAN, küresel bir oyun topluluğu oluşturmak için itici güç görevi gören merkezi olmayan bir ERC-20 simgesidir. QWAN açıktır, izin gerektirmez ve herhangi bir üçüncü taraf uygulama, platform veya oyun geliştiricisi tarafından entegre edilebilir.QWAN, oyun modelleri ve oyun geliştirmeden topluluk deneyimlerine ve oyun kariyerlerine kadar ekosistemin nasıl gelişip genişleyebileceğini şekillendirmek amacıyla küresel bir oyun topluluğunu destekler.

QWAN, gücü tek bir oyuncunun, yayıncının veya üçüncü tarafın elinde merkezileştirmeden oyuncuları güçlendirmek ve oyun ekosistemini birleştirmek için tek bir para birimi sağlar. QWAN, yeni deneyimler yaratmak ve ekosistemin nasıl geliştiğini şekillendirmek için araçlar sağlayarak dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları ve oyun topluluklarını güçlendirmeyi amaçlıyor.

QWAN coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Sui Launch Token (SLT) Coin Nedir?

SuiLaunch, launchpad platformu destek ortamında karşılaşılan dolandırıcılık veya kötü yönetim gibi sorunları çözmek amacıyla oluşturulmuş bir girişimdir. Geleneksel başlatma platformlarının merkezi yapısının getirdiği riskleri ortadan kaldırmak ve yatırımcılara daha güvenli bir deneyim sunmak için çalışmaktadır. Günümüzde birçok başlatma platformu yüksek maliyetler, uzun bekleme süreleri ve şeffaflık eksikliği gibi sorunlara yol açabilmektedir. Bu durum, yatırımcıların dolandırıcılık veya kötü yönetim gibi risklerle karşı karşıya kalmasına neden olabilir. Ancak, SuiLaunch olarak, bu sorunları ortadan kaldırmak ve güvenli bir ortam sunmak için farklı bir yaklaşım benimsemekteler.

Topluluk odaklı bir yapıya sahip olan SuiLaunch, karar süreçlerini topluluk üyeleriyle paylaşıyor. Merkezi olmayan bir yapıya sahip olduğukları için, herhangi bir tek elden kontrol veya tek bir noktada birikmiş risk olasılığı azalıyor.

Toplam Arzı : 300.000.000 adettir.

SLT coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar