0

MEXC & PIRI & INSR & FINU Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 3,368 INR coin + 24,000 PIRI coin + 1,031,250 FINU coin, çekilişle 90 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 7 Ağustos 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

MEXC & Fomo Inu (FINU) gleam linki için tıklayınız.

MEXC & Insurabler (INSR) gleam linki için tıklayınız.

MEXC & Pirichain (PIRI) gleam linki için tıklayınız.

Insurabler Pirichain (PIRI) quiz cevabı : Database

Not: Katılım yapabilmeniz için hesabınızda minimum 30 USDT değerinde herhangi bir coin bulunması gerekmektedir.

Pirichain (PIRI) Coin Nedir?

Pirichain, giderek yaygınlaşan blok zinciri teknolojisini daha da ilerletmek için yeni bir ortam sunuyor. Basit ve uyarlanabilir ekosistemi ile Pirichain, kullanıcıların verilerini güvenli bir şekilde depolamasına ve analiz etmesine, kişiselleştirilmiş ekosistemler oluşturmasına ve veri odaklı kararlar almasına olanak tanır. Özünde bu platform, API’ler ve web hizmetleri gibi dış ortamlarla sorunsuz bir şekilde entegre olan, bireysel ve kurumsal ihtiyaçları karşılayan kapsamlı bir çözüm sunar. Kripto yatırımcılarının, Web3 geliştiricilerinin, şirketlerinin veya halka açık teknoloji birimlerinin diğer blok zincirlerine kıyasla kendi ekosistemlerini zahmetsizce kurmalarına olanak tanır. Blok zinciri teknolojisini yalnızca bir finansal araç olmaktan çıkarıp neredeyse tüm sektörlerde kullanılabilecek bir otomasyon altyapısına dönüştürüyor.

Projenin Öne Çıkan Özellikleri

  – Ticari taraflar için alt zincir kurulumu kolaydır ve her firma kendi alt zincirini kurmak için PIRI Coin ödemek zorundadır.

  – Sistem, sorunları çözmek için daha fazla elektrikli alete sahip olmak için benzersiz bir metodolojiye sahiptir.

  – Dış ortamlar ile tam entegrasyon sağlar.

  – Güvenilirlik sağlamak için etki alanına dayalı cüzdan adresi sunar.

  – Varlıklardan bağımsız olarak herkes yeni bir akıllı senaryo oluşturabilir. Birden çok varlığı, veriyi ve bilgiyi yönetebilir veya web hizmetleri veya API’ler gibi dış ortamlarla entegrasyon yapabilirler.

Toplam Arzı: 3.000.000.000 adettir.

PIRI coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Insurabler (INSR) Coin Nedir?

Insurabler, dünyanın ilk sigortalı bağış toplama Ekosistemi olmayı amaçlamaktadır. Insurabler, yatırımcılar ve proje sahipleri için sigortalı fonlama platformu olmayı hedefliyor.

Insurabler, kripto yatırımları için en iyi sigortayı sunuyor. İnsanların dolandırıldığını ve lansman kayıpları için teminatlarının olmadığı durumlarda bu konuya çözüm üretmek istiyorlar. Çözümleri, portföyünüzü dolandırıcılardan ve beklenmeyen kayıplardan koruyacaktır. Insurabler, kripto yatırımcılarını dolandırıcılardan ve devalüasyonlardan korur. Bu projenin arkasındaki ilk fikir, yatırımcıların paralarını tamamen kaybettiği durumlardan kurtarmaktdır. Kripto dünyasına istikrar sağlamak ve insanları kendi hatalarından ve başkalarının dolandırıcılık faaliyetlerinden korumak için projeyi geliştirmektedirler. INSR coin ise platformun ana tokenidir.

Toplam Arzı: 12.000.000 adettir.

INSR coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Fomo Inu (FINU) Coin Nedir?

Fomo Inu, kripto para piyasasına benzersiz ve yenilikçi bir çözüm sunmayı amaçlayan memeden ilham alan bir kripto para birimidir. Launchpad platformumuzda meme coin topluluğuna güç sağlayan bir yardımcı program tokeni olacak şekilde tasarlanmıştır. Fomo Inu, meme token geliştiricilerinin ve projelerinin tokenlerini piyasaya sürmelerine ve merkeziyetsiz bir şekilde fon toplamalarına olanak tanıyan bir Launchpad platformu sağlar. Launchpad, meme token geliştiricilerinin projelerini başlatmaları, likidite oluşturmaları ve daha geniş bir kitleye ulaşmaları için tek duraklı bir çözüm sunar.

Toplam Arzı: 10.000.000.000 adettir.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar