0

MEXC & Moon (2MOON) Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 1,650,000 2MOON coin, çekilişle 40 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 22 Temmuz 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

MEXC & Moon (2MOON) gleam linki için tıklayınız.

Moon (2MOON) Coin Nedir?

MOON, ayda gelişen bir medeniyeti keşfedebileceğiniz, kolonileştirebileceğiniz ve yaratabileceğiniz yapay zeka destekli oyundur. NASA ve SpaceX astronotları ile ortaklaşa binance blok zincirinde geliştirilen MOON, sizi bu dünyanın dışında bir maceraya çıkaran, iş kurmak, topluluklar oluşturmak, sosyal ve hepsi büyüleyici bir ay manzarasında geçen siyasi faaliyetlerdir.

Yapay zekadan güç alan MOON, Sim City, Rise of Nations ve Age of Empires gibi tarihin en başarılı açık uçlu ve gerçek zamanlı strateji oyunlarından bazılarından ilham alıyor. NFT’ler tarafından temsil edilen 126.000 HEX sanal arsa ile oyuncular kendi işlerini kurabilir, gayrimenkul inşa edebilir ve yerel token (2MOON) kazanmak için diğer faaliyetlerde bulunabilir. Ay arazileri satılabilir, kiralanabilir, konsolide edilebilir ve daha sonra ittifaklar kurabilen, savaş ilan edebilen ve tıpkı gerçek dünyada olduğu gibi kendi sınırları içindeki tüm ekonomik faaliyetlere vergi uygulayabilen siyasi varlıklar (ülkeler) halinde oluşturulabilir.

Toplam Arzı: 100.000.000.000 adettir.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar